Twój koszyk jest pusty

O firmie

Chrzest to jedna z najważniejszych uroczystości rodzinnych i religijnych. Przy tej okazji wiele osób poszukuje ciekawych upominków dla chłopców i dziewczynek. W naszej ofercie można znaleźć niezwykle szeroką gamę propozycji na prezent.

Sklep Alechrzest.pl jest prowadzony przez przedsiębiorstwo Gdańska Agencja Projektów Internetowych Michał Śliwski ul. Boczna 19, 80-209 Chwaszczyno. Duże doświadczenie w branży pozwala nam oferować najciekawsze upominki z grawerem w doskonałej cenie.

W ofercie sklepu Alechrzest.pl można znaleźć wiele przedmiotów, które idealnie sprawdzą się w roli upominku z okazji Chrztu. Są to zarówno propozycje dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Do najciekawszych z nich należą: szatki i świece, pozytywki, szkatułki, obrazki i medaliki. Przedmioty te są wyselekcjonowane z ogromną starannością, by spełniały najwyższe oczekiwania naszych klientów. Wiemy, jak duże znaczenie ma wysoka jakość wykonania upominku, dlatego sięgamy po precyzyjnie wykonane przedmioty i ozdabiamy je unikatowym, indywidualnym grawerem. Klienci naszego sklepu mają możliwość samodzielnego zaprojektowania inskrypcji, mogą wybrać jedną z wielu czcionek, treść napisu i dekoracyjną grafikę. Wykonujemy zarówno grawer diamentowy, jak również laserowy.

  • Grawerujemy laserowo – przedmioty ozdobione w ten sposób zyskują kontrastowe inskrypcje. Tą metodą posługujemy się najczęściej przy grawerowaniu ozdobnych tabliczek i długopisów.
  • Grawerujemy również mechanicznie, przy pomocy diamentu – ta metoda ma równie szerokie zastosowanie. Ozdabiamy przy jej pomocy srebrzyste szkatułki, pióra, medaliki oraz wiele innych detali. 

Każdy przedmiot, który znajduje się w naszej ofercie, będzie znakomitym prezentem na Chrzest dla chłopców i dziewczynek. Grawer sprawi, że upominek nabierze jeszcze większej wartości sentymentalnej.

Sklep Alechrzest.pl może pochwalić się wieloma udanymi realizacjami. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się na łamach portali społecznościowych oraz na blogu, na którym można znaleźć ciekawe propozycje upominków na Chrzest i inne przydatne informacje.  

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do śledzenia naszych wpisów na blogu oraz do wyboru najciekawszych upominków z naszej oferty. Dzięki grawerowanym prezentom można uczynić Chrzciny jeszcze bardziej osobistym, rodzinnym i przyjemnym przeżyciem.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel