Twój koszyk jest pusty

Świece na Chrzest bez personalizacji

( ilość produktów: 20 )

Świece na chrzest

Świeca jest nieodłącznym elementem Chrztu Świętego. Świeca i szatka tworzą podstawowe atrybuty tego, jakże pięknego i ważnego wydarzenia. Świeca do Chrztu to symbol życia duchowego oraz światła wiary, którą przyjmuje małe dziecko wraz z sakramentem Chrztu Świętego.

Rodzice przygotowujący się do Chrztu Świętego swojego dziecka starają się, aby uroczystość ta były szczególna i wyjątkowo piękna. Świeca do Chrztu to nie tylko niezbędny dodatek. Klasyczna biała świeca do Chrztu może stać się bazą do stworzenia pięknej, wykonanej ręcznie, według własnego projektu personalizowanej świecy. W ten sposób stanie się ona wspaniałą pamiątką Chrztu Świętego, którą będzie można w przyszłości pokazać dziecku.

Wszystkie świece do chrztu wykonane przez nas są wyjątkowe i oryginalne. Przygotowujemy świece w szerokiej palecie kolorów i dodatków, tak aby odpowiadały zarówno na chrzest chłopca jak i dziewczynki. Oferta świec w naszym sklepie jest szeroka i z pewnością każda osoba jest w stanie znaleźć model, który przypadnie jej do gustu. Szczególnie polecamy zestawy, w których skład wchodzi świeca, szatka oraz drewniane pudełko na świecę. Taki personalizowany zestaw to niezwykła pamiątka Chrztu Świętego.

Kto kupuje świecę na uroczystości Chrztu Świętego?

Tradycja mówi, że w szatkę zaopatruje dziecko do Chrztu Świętego matka chrzestna, natomiast za kupno świecy odpowiada ojciec chrzestny. To właśnie on podczas sakramentu Chrztu Św. zapala świecę i przynosi ją do dziecka. Aktualnie coraz częściej odchodzi się od tradycji, i zamiast rodziców chrzestnych, świece do Chrztu Świętego i szatkę wybierają oraz kupują rodzice dziecka.

Dzięki dużemu wyborowi, świece i szatkę można dopasować np. do ubioru dziecka lub stylu, w którym będzie utrzymana ceremonia. O tych aspektach decydują rodzice, dlatego w takich przypadkach decyzja o wyręczeniu rodziców chrzestnych z tego zadania jest uzasadniona. Najlepiej odpowiednio wcześniej ustalić wspólnie, kto kupuje świece na Chrzest i szatkę.

Piękna dekoracja świecy - jak powstaje ?

Świeca do Chrztu Św. to nie tylko niezbędny dodatek, lecz wyjątkowa pamiątka Chrztu Świętego. Warto wziąć to pod uwagę wybierając świecę na Chrzest Święty. Ręcznie przygotowana świeca na Chrzest, staje się niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

W jaki sposób powstaje dekorowana świeca? Klasyczna biała świeca do Chrztu jest przez nas ręcznie ozdabiana wstążką lub koronką, w kolorze wybranym przez klienta. Przymocowujemy je w trwały sposób do świec. Na finiszu wykańczamy świece drobnymi ozdobami, takimi jak kokardki, kryształki, kwiatuszki itp.

To, co najbardziej wyróżnia nasze świece do Chrztu Świętego spośród innych, to możliwość personalizacji. Na świecy, pod profitką możemy umieścić drukowane zdjęcie dziecka, imię oraz datę i miejsce Chrztu. Elementy te zostają naniesione wraz ze zdjęciem na materiał atłasowy, przy użyciu metody sublimacji. Zapewnia ona żywe kolory oraz trwałość wykonania.

Świece do Chrztu Świętego wykonane są z największą starannością na zlecenie klienta, według wybranego projektu. Zdajemy sobie sprawę, że realizowane na Chrzest świece to cenne pamiątki, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wykonana przez nas świeca na Chrzest była ozdobiona w sposób solidny i przetrwała wiele lat.

Taka skończona, dekorowana świeca prezentuje się elegancko, co na pewno zostanie zauważone podczas uroczystości Chrztu Świętego.

Wybierz najpiękniejszą świecę na Chrzest Święty.

Cały czas staramy się wychodzić naprzeciw naszym klientom i ich zaskakiwać. Wciąż opracowujemy nowe modele świec na Chrzest Święty tak, aby przygotować je według najnowszych trendów. Wśród projektów można znaleźć świece do Chrztu Św. w bardzo żywych kolorach takich jak: amarant, bordo, szmaragd, turkus.

Dla osób, które preferują klasykę, oferujemy świece w delikatnych pastelach np. w kolorze brudnego różu, błękitne, beżowe, srebrne lub białe z kolorowymi akcentami. Ciekawy jest model świecy nawiązujący do natury. Świeca obleczona koronką i wykończona sznurkiem jutowym, wygląda bardzo naturalistycznie.

Klient może wybierać spośród szeregu grafik, które oferujemy do umieszczenia na świecach do Chrztu. Zawierają one motywy roślinne, ozdobne ornamenty oraz wzory geometryczne.

Po wybraniu i skomponowaniu wszystkich elementów ze sobą wykonana świeca to piękna pamiątka Chrztu Świętego.

Personalizowany zestaw jako pamiątka Chrztu Świętego

Doskonałym pomysłem jest, zakupienie zestawu do Chrztu Św. W jego skład wchodzi personalizowana, elegancka świeca do Chrztu, wykonana według projektu i wzoru klienta, szatka zawierająca indywidualny nadruk np. ze zdjęciem dziecka, wybraną grafiką i tekstem oraz drewniane pudełko na świecę.

Pudełko jest bardzo przydatnym przedmiotem, ponieważ pomieści cały zestaw i bezpiecznie przechowa go na długie lata. Dostępne są dwa rodzaje pudełek: naturalne drewno i malowane na biało. Na obu pudełkach wykonujemy indywidualny grawerunek lub nadruk. Najlepiej dopasować wzór graficzny pudełka do projektu świecy i szatki. Stworzona w ten sposób harmonijna całość, tworzy z przedmiotów niezwykłe pamiątki Chrztu Świętego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15763 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Polecam
2024-07-17
Polecam
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel