Twój koszyk jest pusty

Świece i szatka do Chrztu

( ilość produktów: 58 )

Chrzest to niezwykle uroczysty sakrament, podczas którego niezbędne są różnorodne akcesoria. Kluczowymi elementami, jakie powinno się posiadać dla chrzczonego dziecka, są świece oraz szatki. To symboliczne przedmioty, które są używane podczas ceremonii i dlatego warto wybrać je ze szczególną starannością. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć całą gamę szatek oraz świec dla chłopców i dziewczynek. Przedmioty te mają niebanalną i bardzo elegancką estetykę, gdyż są istotnym elementem obrządku, a często są również uwieczniane na pamiątkowych fotografiach z tego wydarzenia. Można kupić je pojedynczo lub w idealnie dopasowanym komplecie. Nasz sklep specjalizuje się w oferowaniu upominków i przedmiotów, które można poddać personalizacji. Nie inaczej jest w przypadku szatek oraz świec na Chrzest, które mogą zostać ozdobione zdjęciem, imieniem dziecka, dowolnym tekstem i symbolami graficznymi. Personalizowane szatki oraz świece na Chrzciny to eleganckie i pamiątkowe przedmioty, które nadadzą oprawie tego sakramentu jeszcze bardziej uroczysty charakter. Oferta szatek oraz świec w naszym sklepie jest bardzo szeroka. To przedmioty, które są ozdobne, efektowne i wykonane z dbałością o każdy detal. Można dobrać je także pod względem kolorystycznym do płci dziecka lub do indywidualnych preferencji w tym zakresie.

Świece i szatki dla chłopców na Chrzciny

W tym dziale naszego sklepu można znaleźć wyjątkowe szatki i świece do Chrztu dla chłopców. Są to komplety utrzymane w subtelnej tonacji kolorystycznej: biało-niebieskie, biało-granatowe, białe ze złotymi akcentami lub biało-srebrne. W każdym zestawie znajduje się świeca na Chrzest i symboliczne ubranko, które zakłada się dziecku w trakcie ceremonii. Co ważne, większość tych przedmiotów może zostać spersonalizowana przy pomocy nadruku. Świeca i szatka do Chrztu z imieniem albo nawet zdjęciem dziecka będzie najlepszą pamiątką tego wydarzenia.

Szatki i świece na Chrzest dla dziewczynek

W tej kategorii można znaleźć bardzo szeroki wybór szatek i świec do Chrztu Świętego dla dziewczynek. Są to zestawy w określonej palecie kolorystycznej - najczęściej biało-różowej, ale doskonale sprawdzą się także komplety biało-srebrne lub biało-złote. By przedmioty te były nie tylko użyteczne, ale by pełniły też rolę pamiątki Chrztu Świętego, warto zadbać o ich niepowtarzalność. Niemal wszystkie szatki do Chrztu i świece z naszego asortymentu mogą zostać poddane personalizacji, a w jej ramach przedmioty te można ozdobić imieniem dziecka, datą uroczystości, zdjęciem lub dowolną grafiką tematyczną.

Świece oraz szatki z personalizacją

Trudno o bardziej wyjątkową i niezwykle symboliczną uroczystość religijną niż Chrzest. To niezwykle istotne wydarzenie dla całej rodziny, dlatego jest to okoliczność starannie przygotowywana, przemyślana i celebrowana w gronie najbliższych. Z okazji Chrzcin zwykło się wręczać różnorodne upominki – część z nich jest wyłącznie symboliczna, inne bywają bardzo wartościowe, ale nieodłącznymi elementami tego sakramentu jest szatka oraz świeca, które także mogą zostać zakupione w upominku (na przykład przez Rodziców Chrzestnych).

W asortymencie naszego sklepu nie mogło zabraknąć szerokiego wyboru eleganckich szatek oraz ozdobnych świec do Chrztu. Przedmioty te można kupować w idealnie dopasowanych kompletach, a także poddać je personalizacji. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem, które cieszy się bardzo dużą popularnością, jest zastosowanie nadruku na szatce. Nadruk może zawierać imię, a nawet zdjęcie dziecka, datę uroczystości lub innego typu informacje. Ubranko oraz świeca z personalizacją będzie perfekcyjną pamiątką na całe życie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15518 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Perfekcja wykonania, bardzo szybka i sprawna obsługa oraz dostawa. polecam z całego serca
2024-05-28
Piękne wykonanie, zamówiłam chrześniakowi, teraz zamawiam sobie i teściowej ;)
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel