Twój koszyk jest pusty

Złote krzyżyki

( ilość produktów: 31 )

Subtelny krzyżyk ze złota to biżuteria, po którą chętnie sięgają osoby uduchowione i wierzące. Noszenie krzyża na szyi przypomina zarówno o przynależności do wspólnoty wiernych, jak i o bogatym znaczeniu tego wyjątkowego symbolu. Krzyżyk złoty można kupić zarówno dla siebie, jak również na prezent dla bliskiej osoby. Szczególnie często upominek taki wręcza się przy okazji religijnych uroczystości, jak Chrzciny, Komunia Święta lub Bierzmowanie. W tym dziale naszego asortymentu znajdują się złote krzyżyki w różnych stylach i rozmiarach.

Złota biżuteria sakralna na Chrzciny

Trudno o bardziej trafny i tematycznie dopasowany prezent z okazji Chrztu Świętego niż złote krzyżyki, medaliki i inne wyroby o sakralnym charakterze. Ozdoby tego typu doskonale sprawdzają się w roli upominku na tę okoliczność, a także na wiele innych okazji o religijnym wymiarze. W tym dziale naszego asortymentu zebrano pokaźną kolekcję krzyżyków ze złota. Są to krzyże o różnorodnych kształtach i o zróżnicowanej estetyce, wśród których można znaleźć odpowiednie wyroby zarówno dla dziewcząt i kobiet, jak również dla chłopców oraz mężczyzn.

Krzyżyki z wizerunkiem Jezusa

Wśród proponowanych w tym dziale krzyżyków można znaleźć egzemplarze o minimalistycznej estetyce, jak również bardzo starannie zaprojektowane i wykonane krzyże z wizerunkiem Jezusa. Jest to biżuteria niezwykle symboliczna i wyrazista. Wiele wyrobów tego typu wykonywanych jest z dwukolorowego złota, dzięki czemu są one jeszcze bardziej ozdobne i charakterystyczne.

Złoty krzyżyk z personalizacją

Decydując się na zakup biżuterii o sakralnym charakterze w roli upominku, warto wziąć pod uwagę jej personalizację. To element, który sprawi, że zakupiony podarunek będzie jeszcze bardziej osobisty i unikatowy. Krzyże o prostej i minimalistycznej estetyce zazwyczaj mogą być ozdabiane pamiątkowym grawerunkiem, egzemplarze bardziej ozdobne, na których brak miejsca na umieszczenie napisu, mogą zostać spersonalizowane przy pomocy dedykacji - jest ona umieszczana wewnątrz opakowania z biżuterią i oferuje sporo miejsca na krótkie życzenia, datę lub tematyczną sentencję. Nasza firma specjalizuje się właśnie w oferowaniu przedmiotów personalizowanych, dlatego też usługa ta jest wliczona w cenę.

Ozdobne pudełeczko wliczone w cenę

Kupując przedmiot tak wyjątkowy, jak złoty krzyż do noszenia na szyi, kupujący otrzymuje u nas produkt elegancko zapakowany, który od razu można wręczyć w upominku. To bardzo wygodne, gdyż nie trzeba oddzielnie szukać odpowiedniego pudełeczka na biżuterię i ponosić dodatkowych kosztów. Opakowania są tematycznie, kolorystycznie i stylistycznie dopasowane do oferowanych tu wyrobów.

Krzyżyki dla chłopców i dziewcząt

Niektóre wyroby biżuteryjne mają w pełni uniwersalny charakter, inne są dedykowane osobom konkretnej płci. W naszym asortymencie można znaleźć krzyże ze złota, które będą odpowiednie zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Są to wyroby o klasycznej estetyce, proste, ponadczasowe i bardzo eleganckie. Są symboliczne, a nie przesadnie ozdobne, gdyż ich zasadniczą rolą jest subtelne podkreślenie przynależności do wspólnoty wiernych.

Złoto - ponadczasowy kruszec

Szukając pomysłu na prezent, który szybko nie wyjdzie z mody, zawsze warto postawić na przedmiot o uniwersalnym i ponadczasowym charakterze, a właśnie te kryteria spełnia złoto. Biżuteryjne wyroby o religijnym charakterze będą o wiele lepszym upominkiem dla dziecka lub dla osoby dorosłej niż zabawki lub gadżety, które szybko się znudzą, a szczególnie, gdy ma to być upominek z okazji takiej, jak Chrzciny lub Pierwsza Komunia.

Gotowe pomysły na prezent o religijnym charakterze

Nie tylko Chrzciny można uczcić wręczając dziecku krzyżyk. Przedmiot ten doskonale sprawdzi się także przy wielu innych okazjach o sakralnym charakterze, a nie brak ich w życiu osoby wierzącej. Po krzyż można sięgnąć także przy okazji Komunii Świętej, jak również wręczyć go w prezencie na Bierzmowanie. Krzyż można podarować także osobom decydującym się na złożenie ślubów lub planującym wstąpienie do zakonu. Po ten symboliczny drobiazg można sięgnąć także, gdy szuka się podarunku dla osoby doświadczającej dużych życiowych trudności lub choroby, by umocniła się w wierze i tym łatwiej pokonała wszelkie trudności.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15778 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-23
Bardzo pięknie wykonane. Jestem zadowolona, śmiało polecam!
2024-07-22
Super, wg opisu i ekspresowo
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel