Twój koszyk jest pusty

Medaliki na Bierzmowanie

( ilość produktów: 126 )

Medaliki na bierzmowanie.

Bierzmowanie jest określane jako egzamin dojrzałości w wierze. Jest ono dopełnieniem chrztu, przez które chrześcijanin umacnia swoją wiarę. Z reguły do bierzmowania podchodzi młodzież w wieku 14-15 lat. Uroczystość jest dużo bardziej kameralna niż podczas chrztu czy komunii. Jest jednak dużym przeżyciem dla młodego człowieka i jego bliskich. Najbliższa rodzina spotyka się podczas uroczystego obiadu. W tym dniu wręczane są nastolatkowi prezenty. Upominki z tej okazji mają charakter religijny. Nawiązują do ceremonii i stanowią pamiątkę tego wydarzenia.

Złoty medalik na bierzmowanie.

Biżuteria ze złota to znakomity pomysł na prezent z okazji bierzmowania. Ponadczasowość szlachetnego metalu sprawia, że prezent nigdy nie straci na aktualności. Złote medaliki nie tylko pięknie zdobią dekolt, ale też wyrażają nasze przekonania. Nosząc medalik, eksponujemy to, co dla nas ważne. Złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej chroni i oddaje nas Jej w opiekę. Jest to atrakcyjny prezent dla nastolatka i pamiątka, która zawsze przywoła w pamięci ważne momenty.

Srebrne medaliki na bierzmowanie.

Nie mniejszą popularnością cieszą się medaliki wykonane ze srebra. Równie precyzyjnie wykonane, pasują do każdej stylizacji. Jest to prezent praktyczny, który zachwyci każdą nastolatkę. Medalik wykonany ze srebra to klasyczny upominek na ważne, religijne uroczystości.

Medalik z grawerem.

Zamówienia na personalizowaną biżuterię z okazji unikatowych uroczystości stanowią bardzo duży odsetek. Unikamy wręczania prezentów, bez wcześniejszego nadania im osobistego charakteru. Chcemy uzyskać wyjątkowy efekt, który zaskoczy i sprawi radość. Im bardziej osobisty upominek, tym większa przyjemność obdarowanej osoby.

Na rewersie medalika możemy umieścić imię bierzmowanego oraz data przystąpienia do sakramentu. Grawerunek wykonujemy techniką laserową, która zapewnia trwałość i efektowne wykonanie. Taki prezent możemy wręczyć dziewczynie, jak i chłopcu.

Zestawy na bierzmowanie - medalik, łańcuszek, pudełko i grawer.

Wspaniałym uzupełnieniem medalika będzie łańcuszek i eleganckie pudełko z dedykacją w środku. Nadruk wykonywany na tabliczce, dzięki większej powierzchni, daje możliwość umieszczenia dłuższego tekstu, a nawet kolorowej grafiki. Metoda sublimacji, w której jest wykonywany, gwarantuje intensywność barw i nieścieralność. Możemy zdecydować się na fragment wiersza, modlitwy lub pozostać przy tradycyjnych życzeniach.

Sprawdź inne nasze produkty z kategorii: pamiątki na bierzmowanie, łańcuszki na bierzmowanie, bransoletki na bierzmowanie, złote łańcuszki na bierzmowanie, naszyjniki na bierzmowanie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15519 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-30
Obsługa ekspresowa. Myślałem że będę musiał dłużej czekać na przesyłkę.
2024-05-27
Polecam .
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel