Twój koszyk jest pusty

Obrazek na Bierzmowanie

( ilość produktów: 7 )

Pamiątkowy obrazek na bierzmowanie

Bierzmowanie to sakrament przyjmowany przez młodzież, jest on związany z przekazaniem młodym wiernym daru Ducha Świętego. Przy tej okazji młodzież wybiera również swojego patrona, a sama ceremonia bywa pretekstem do spotkania w rodzinnym gronie i współuczestnictwa w tym wydarzeniu. Zwykło się wręczać drobne i symboliczne upominki na Bierzmowanie o religijnym i pamiątkowym charakterze.

Prezent od świadka bierzmowania

Bez względu na to, czy ma to być prezent od świadka na Bierzmowaniu, czy też od członka rodziny, powinien być to podarunek wybrany z dużą starannością, a jednym z najlepszych pomysłów na prezent na Bierzmowanie jest pamiątkowy obrazek. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć bardzo szeroki wybór obrazków na Bierzmowanie. Srebrne obrazki bez wątpienia świetnie sprawdzą się na tę wyjątkową uroczystość.

Obrazki srebrne

Obrazek srebrny jest przedmiotem o religijnym i ozdobnym charakterze, który będzie stanowił przyjemną pamiątkę z tego wydarzenia. Obrazek srebrny ozdobiony jest wizerunkami świętych lub aniołów, a jego treść jest ustalana przez zamawiającego i utrwalana w formie graweru. Obrazek srebrny to wyjątkowy, trafiony i niepowtarzalny pomysł na upominek dla chłopca lub dziewczyny, a także dla osoby dorosłej, która przystępuje do sakramentu Bierzmowania w późniejszych latach.

Obrazki na przyjęcie sakramentu bierzmowania

Przystąpienie do sakramentu Bierzmowania to istotny etap w życiu osoby wierzącej. Jest to krok, który bywa podejmowany przez młodzież, ale też przez osoby dorosłe. Temu wydarzeniu towarzyszy nie tylko uroczysta msza, na której należy zjawić się ze świadkiem Bierzmowania, ale też jest to pretekst do spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Po Bierzmowaniu zwykło się spotykać w bliskim gronie, by wspólnie celebrować przyjęty sakrament, a przy tej okazji wręczane bywają także drobne upominki z okazji Bierzmowania.

Obrazek na pamiątkę bierzmowania

Zastanawiając się nad tym, jaki prezent na Bierzmowanie wybrać, nie można pominąć koncepcji tak istotnej, jak obrazki z grawerem. Są to pamiątkowe i wyjątkowe pomysły na upominek, które można personalizować przy pomocy indywidualnie ustalonego grawerunku. Obrazek na Bierzmowanie może przedstawiać wizerunki świętych i patronów, postacie aniołów lub innego typu symbole religijne. W jego obrębie znajduje się sporo miejsca na indywidualnie ustalony tekst, w którym można zawrzeć dowolne życzenia, datę Bierzmowania, sentencję lub cytat.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć bardzo szeroki wybór obrazków na Bierzmowanie, które doskonale nadają się jako prezenty od chrzestnych, świadka, czy od każdego innego członka rodziny. Obrazki te są starannie wykonane i wyselekcjonowane, dlatego będą stanowiły miłą i stylową. Dodatkowo, znajdą państwo szereg innych pamiątek z okazji bierzmowania, dzięki czemu z pewnością znajdą państwo odpowiedni.

Sprawdź też inne upominki np. albumy na Bierzmowanie, pamiątkowe krzyżyki czy srebrne łańcuszki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15518 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Perfekcja wykonania, bardzo szybka i sprawna obsługa oraz dostawa. polecam z całego serca
2024-05-27
Wszystko zgodne z opisem
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel