Twój koszyk jest pusty

Biblie na chrzest

( ilość produktów: 18 )

Chrzest święty jest ważnym wydarzeniem, które wpływa na drogę religijną dziecka. Nowy członek zostaje wcielony do Kościoła, a rodzina świętuje przyjęcie dzieciątka do wspólnoty. Rodzice zajmują się przygotowaniem przyjęcia z okazji chrztu świętego, na które zaproszona jest najbliższa rodzina dziecka.

Otrzymując zaproszenie na świętowanie sakramentu chrztu świętego warto dokładnie przemyśleć prezent - piękna pamiątka chrztu świętego sprawi radość rodzicom i dorastającemu dziecku, a w przyszłości będzie to wspaniała pamiątka chrztu świętego.

Pismo święte - piękny dar dla dziecka

Biblia jest świetnym prezentem na chrzest święty. Ze względu na jej religijny charakter biblie na chrzest, pozwoli maluszkowi od małego uczyć się prawd wiary. Specjalne biblie na chrzest zaprojektowane dla małych dzieci są napisane przystępnym językiem i bogato ilustrowane, dzięki czemu przyciągną uwagę dziecka przystępującego do wspólnoty kościoła i sprawi, że będzie się chętnie uczyć.

Prezent w postaci biblii to wyjątkowa pamiątka sakramentu chrztu świętego, która wyróżni się na tle pozostałych. Z imieniem biblie zachęcą dziecko do regularnego czytania. Pismo święte jest jednym z fundamentów wiary katolickiej, więc warto podarować maluszkowi świętą księgę, aby dobrze zaczęło swoją chrześcijańską drogę życia. Biblia na chrzest chłopca i dziewczynki to świetny pomysł na pamiątkę dnia chrztu świętego.

Biblia personalizowana - postaw na indywidualność!

Świetnym pomysłem na sprawienie, aby prezent nabrał wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru jest personalizowana biblia na chrzest - taki prezent z pewnością będzie potrafił jeszcze bardziej zachęcić najmniejszych czytelników do lektury pisma świętego.

Okładka zdobiona ze zdjęciem dziecka, cytatem, imieniem, czy datą uroczystości sprawi, że będzie to idealna pamiątka chrztu świętego dla chłopca jak i dla dziewczynki. Biblie na chrzest z pewnością przypadną do gustu dziecku - będzie to wyjątkowa pamiątka chrztu świętego.

Zobacz również wszystkie pamiątki na chrzest. Mogą Cię również zainteresować:

Personalizowana biblia z okazji chrztu świętego

W sklepie alechrzest.pl znajdą państwo duży wybór biblii z imieniem dziecka, zdjęciem, czy inną, piękną grafiką, dzięki czemu z pewnością znajdą państwo idealny wzór.

Dodatkowo, prosty i intuicyjny edytor na naszej stronie sprawi, że z łatwością stworzą państwo swój projekt. Najwyższa jakość wykonania produktów w sklepie alechrzest.pl sprawia, że produkt z pewnością spełni państwa oczekiwania.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15604 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Przepięknie wykonana
2024-06-11
Wszystko przebiegało sprawnie i szybko. Informacje krok po kroku przychodziły na maila co było dużym ułatwieniem. Na pewno jeszcze coś zamówię.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel