Twój koszyk jest pusty

Pamiątki na Bierzmowanie

( ilość produktów: 292 )

Pamiątki na bierzmowanie

Bierzmowanie to jeden z kluczowych sakramentów w Kościele Katolickim. Jest to sakrament wtajemniczenia, podczas którego otrzymuje się dar Ducha Świętego. Do tego sakramentu przystępuje zazwyczaj młodzież w wieku szkolnym, choć zdarza się też, że uczestniczą w nim także starsi wierni. Osobom przystępującym do Bierzmowania towarzyszą świadkowie sakramentu, ale też inni członkowie rodziny. Okazję tę zwykło się bowiem celebrować w gronie bliskich i uświetniać drobnymi upominkami.

Prezenty na Bierzmowanie zazwyczaj nie są przesadnie kosztowne, mają raczej symboliczny i religijny charakter, a szczególnie wówczas, gdy są to upominki od bliskich krewnych albo od świadka. W tym dziale sklepu alechrzest.pl zebraliśmy trafne i oryginalne pamiątki na Bierzmowanie. Są to zarówno propozycje dla dziewcząt, jak i dla chłopców.

Pamiątka na bierzmowanie - wyjątkowy prezent

Przy okazji uroczystości o religijnym charakterze zwykło się wręczać różnego typu upominki. Mają one z reguły charakter pamiątkowy i symboliczny - ich rolą jest podkreślenie rangi danego wydarzenia oraz jego upamiętnienie. Pamiątki Bierzmowania może być szklana statuetka z indywidualnym grawerem, różaniec w eleganckim pudełeczku z dedykacją, ale też album do zdjęć lub biżuteria ze srebra lub złota. Ważne jest to, by dopasować te prezenty zarówno do okoliczności, jak też do wieku i płci dziecka, które przystępuje do sakramentu Bierzmowania. W tym dziale można znaleźć ogrom pomysłów na prezent z tej okazji.

Jaki prezent na bierzmowanie dla dziewczyny?

Wybierając prezenty na Bierzmowanie, warto dopasować je do płci osoby, która przystępuje do tego sakramentu. Jeśli chodzi o ciekawy prezent dla dziewczyny na Bierzmowanie, to można sięgnąć po przedmioty takie, jak pozłacany różaniec w eleganckim pudełeczku, statuetka z indywidualnym grawerem, posrebrzany obrazek z symbolami odwołującymi się do sakramentu Bierzmowania albo zdecydować się na biżuterię ze srebra lub złota. Doskonałym wyborem na sakrament bierzmowania będzie srebrna bransoletka w kształcie różańca, która łączy w sobie funkcję ozdobną i religijną, a przy tym jest świetną oraz cenną pamiątką.

Jaki prezent na bierzmowanie dla chłopaka?

Zastanawiając się nad tym, jaki prezent można wybrać dla chłopaka z okazji Bierzmowania, warto wziąć pod uwagę srebrny lub pozłacany różaniec w pudełeczku i z indywidualną dedykacją, eleganckie wydanie Biblii, posrebrzany obrazek o religijnym charakterze albo album na zdjęcia z tej uroczystości. Oczywiście wybór jest znacznie szerszy, ale te podarki mają szczególnie symboliczny charakter i będą odpowiednie z okazji sakramentu bierzmowania.

Jaka pamiątka bierzmowania od świadka?

Świadek to nie tylko zaszczytna rola podczas sakramentu, ale też konieczność zwrócenia szczególnej uwagi na wybór odpowiedniego upominku. W tym dziale zebraliśmy wiele gotowych pomysłów na prezent od świadka na bierzmowanie. Szczególnie godne uwagi są upominki o religijnym charakterze, jak różańce, medaliki na bierzmowanie, obrazki z wizerunkami świętych i z symboliką Ducha Świętego, ale godne polecenia są też albumy na zdjęcia, a także szklane statuetki z indywidualnym grawerem. Prezent od świadka powinien być symboliczny i pamiątkowy, dlatego warto zadbać o jego personalizację.

Jaki prezent na bierzmowanie dla chrześniaka?

Uczestniczenie w Bierzmowaniu chrześniaka to spore wydarzenie religijne i rodzinne, ale też okazja do wręczenia mu odpowiedniego upominku. Prezenty na Bierzmowanie dla chrześniaka nie muszą być przesadnie kosztowne, ale powinny być symboliczne, dobrze dobrane i dopasowane do okoliczności. W tym wypadku świetnie sprawdzi się srebrny różaniec w pudełeczku z indywidualną dedykacją albo obrazek upamiętniający ten sakrament i zawierający indywidualnie ustalony tekst- przykładowo datę, imię chrześniaka, albo krótkie życzenia lub tekst modlitwy.

Jaka pamiątka na bierzmowanie dla chrześnicy?

Prezent na Bierzmowanie dla chrześnicy powinien być wyjątkowy i dobrany z dużą starannością. Jest to niezwykle ważna okazja, dlatego warto sięgnąć po przedmiot o symbolicznym i religijnym charakterze. W tym dziale naszego sklepu zebraliśmy ogrom pomysłów na podarunki, a wśród nich można znaleźć upominki tak niezwykłe, jak dekoracyjne obrazki z religijnymi motywami, albumy na zdjęcia z tej uroczystości, ale też różańce, a także bransoletki w kształcie różańca, które będą odpowiednim wyborem na prezent na Bierzmowanie dla chrześnicy.

Prezenty na bierzmowanie na każdą kieszeń

Zakup upominku na Bierzmowanie nie musi wiązać się z dużymi wydatkami, a idealnym dowodem na to jest asortyment sklepu alechrzest.pl - szczególnie propozycje zebrane w tym dziale pamiątek na Bierzmowanie. Prezenty z tej kategorii są symboliczne, ponadczasowe i odwołują się do duchowych przeżyć, co jest szczególnie istotne w dniu przyjęcia sakramentu. Lepszą opcją jest skromny, ale symboliczny prezent na Bierzmowanie niż upominek zupełnie nie związany z religią i tą konkretną okazją. W tym dziale można znaleźć ogrom pomysłów na prezent i to z każdej półki cenowej. Tani prezent na Bierzmowanie to album do zdjęć, religijny obrazek w kształcie serca albo ładnie wydana Biblia.

Unikatowe prezenty na bierzmowanie

Bierzmowanie to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej wierzącej osoby. Sakrament ten to swojego rodzaju wtajemniczenie i przyjęcie daru Ducha Świętego. Nic dziwnego, że na Bierzmowanie zwykło się wręczać drobne, ale symboliczne i pamiątkowe upominki. Sklep internetowy alechrzest.pl specjalizuje się w unikatowych upominkach na uroczystości religijne. Podarunki z tego działu mogą zostać spersonalizowane - niektóre poprzez pamiątkowy grawerunek, a inne za pomocą dołączonej tabliczki z dedykacją.

Popularnym podarunkiem na Bierzmowanie, który można, a wręcz wypada spersonalizować, jest szklana statuetka w kształcie serca. Jest to przedmiot absolutnie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju właśnie przez to, że można na nim umieścić dowolny tekst lub grafikę, które zostaną utrwalone techniką grawerowania. Statuetka ta będzie doskonałym wyborem zarówno dla dziewczyny, jak i dla chłopaka. Innym ciekawym prezentem, który jest odpowiedni z okazji tego sakramentu, jest srebrny różaniec. Przedmiot ten przyda się każdemu, a ponieważ jest wykonany ze srebra, przez długie lata zachowa swój piękny blask. Spersonalizować można go przy pomocy tabliczki z dedykacją, którą umieszczamy w opakowaniu. Oczywiście to tylko wybrane spośród wielu upominków, które można uczynić tak wyjątkowymi za pomocą personalizacji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15729 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Ok
2024-07-09
Gorąco polecam ! Obrazki są przepiękne, tak dokładnie jak tego oczekiwałam. Pełen profesjonalizm co do obsługi i zapakowania produktu.Na pewno do Państwa powrócę....
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel