Twój koszyk jest pusty

Tuby na chrzest

( ilość produktów: 1 )

Akt Chrztu Świętego to ważny dokument, który wymaga starannego i bezpiecznego przechowywania. Można umieścić go w segregatorze, pudełku lub szufladzie, ale o wiele lepszym rozwiązaniem jest umieszczenie tego dokumentu w specjalnej tubie. Szczególnie popularnym i godnym polecenia rozwiązaniem jest posrebrzana tuba na akt urodzenia lub Chrztu. To wyjątkowy upominek, który można wręczyć dziecku przy różnorodnych okazjach, a w szczególności na Chrzciny lub na roczek. Każda tuba na akt urodzenia z naszego asortymentu została wykonana z ogromną dbałością o detale i estetykę. To nie tylko opakowanie na ważne dokumenty, ale też przedmiot, który będzie estetyczną ozdobą i świetną pamiątką na całe życie. W tym dziale naszego asortymentu można znaleźć właśnie tak wyjątkowe opakowania na akt Chrztu lub urodzenia.

Tuby na Chrzest

W asortymencie naszego sklepu z upominkami na Chrzciny nie mogło zabraknąć prezentu tak praktycznego i pięknego, jak ozdobna tuba na dokument potwierdzający przyjęcie tego sakramentu. Oferujemy tuby na chrzest w wielu wariantach i wzorach, dzięki czemu można wybrać model o preferowanym stylu i estetyce. Opakowania te są wykonane z trwałych i solidnych materiałów, są posrebrzane i zabezpieczone specjalistycznym lakierem, który zapobiega czernieniu. W zależności od wybranego kształtu, w zestawie może znajdować się również podstawka, która umożliwi stabilne ułożenie tub i wyeksponowanie ich w wybranym miejscu. Warto podkreślić również fakt, iż każda z oferowanych tub może zostać ozdobiona pamiątkowym grawerem. Grawer to wyjątkowo trwała, efektowna i elegancka technika zdobienia przedmiotów. Jeśli więc posrebrzana tuba na świadectwo urodzenia lub Chrztu ma być upominkiem, to zdecydowanie warto zdecydować się na egzemplarz grawerowany. Może on zawierać imię dziecka, inicjały, krótkie życzenia lub dowolną treść, jaką można ustalić indywidualnie. Grawer nie ściera się, nie zmienia koloru w miarę upływu czasu i dlatego to właśnie ta technika personalizowania przedmiotów jest tak ceniona i chętnie stosowana do przedmiotów tak wyjątkowych, jak posrebrzana tuba na akt urodzenia lub Chrztu.

Tuba na akt urodzenia

Nie tylko akt Chrztu wymaga ostrożnego przechowywania. Dokumenty dotyczące urodzenia są nie mniej istotne i z tego właśnie względu praktycznie każda tuba z naszego asortymentu może posłużyć również jako tuba na akt urodzenia. Może to być znakomita pamiątka nie tylko z okazji Chrzcin, ale też świetny prezent na urodziny dziecka. W tym dziale naszego sklepu można znaleźć wyłącznie dopracowane i bardzo eleganckie upominki. Każda z proponowanych tub została wykonana z najlepszych materiałów - na przykład z wysokiej jakości stali posrebrzanej, na której będzie można umieścić pamiątkowy grawer. Taka posrebrzana tuba jest wyjątkowo eleganckim upominkiem o praktycznym i pamiątkowym charakterze. Można położyć ją w gablocie lub schować w miejscu, gdzie przechowywane są najważniejsze rodzinne dokumenty. To praktyczna pamiątka, którą można podarować dziecku na Chrzciny, urodziny i na wiele innych okazji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15465 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Piękne zgodnie z oczekiwaniami
2024-05-20
Polecam każdemu ten sklep jest super
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel