Twój koszyk jest pusty

Obrazki na Pierwszą Komunię Świętą

( ilość produktów: 38 )

Pamiątki na komunię

Pierwsza Komunia Święta to uroczystość, która wymaga godnego upamiętnienia. Wydarzenie religijne o dużym wymiarze duchowym jest również spotkaniem rodzinnym, na którym wręczane są pamiątki. Nie chcąc zawieść dziecka, szukamy upominków atrakcyjnych, które będą ponadczasową pamiątką.

Prezentem na komunię jest najczęściej zabawka lub elektroniczny gadżet. Pamiątka ma wymiar symboliczny. Dlatego decydujemy się na obrazki lub biżuterię z motywem religijnym. Również Biblia jest chętnie wręczana dziecku w tym dniu. Takie pamiątki oddają nastrój i charakter wydarzenia. Wyjątkowa uroczystość wymaga równie wyjątkowych podarunków.

Obrazki komunijne

Jedną z najbardziej symbolicznych pamiątek I Komunii Świętej może być efektowny i pięknie wykonany obrazek. Szczególną popularnością cieszą się obrazki srebrne z grawerem, które przedstawiają chłopca lub dziewczynkę podczas przyjmowania I Komunii Świętej. Godne uwagi są również obrazki ze Świętą Rodziną, Hostią lub Aniołem Stróżem.

Posrebrzane obrazki na Komunię Świętą

Srebrne obrazki komunijne są gwarancją długowieczności i estetyki. Wykonane z najtrwalszych komponentów ozdoby doskonale prezentować się będą w pokoju dziecka lub salonie. To idealny wybór na prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Srebrny obrazek komunijny będzie wspaniałą i symboliczną pamiątką wydarzenia religijnego.

Srebrne obrazki komunijne doskonale odbijają światło i świetnie prezentują się w każdym wnętrzu. Pasują zarówno do przestrzeni nowoczesnych, jak i klasycznych. Srebro to szlachetny metal, który jest gwarantem ponadczasowego piękna.

Obrazek komunijny to upominek tradycyjny, ale też dopasowany stylem do dzisiejszych estetycznych kanonów. Najczęściej nie są to już klasyczne obrazy w ramce, ale formy bardziej przypominające płaskorzeźby. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że przedmiot będzie atrakcyjną pamiątką dla każdego dziecka.

Wśród obrazków komunijnych uwagę zwracają wzory kolorowe. Zaskakują one oryginalnością i połączeniem blasku srebra z subtelną kolorystyką.

Obrazki na Komunię Świętą z grawerem

Niepowtarzalny charakter pamiątce może zapewnić przemyślana i precyzyjnie wykonana dedykacja. Bez względu na to, czy obrazek jest na drewnie, czy metalu, na jego rewersie możemy wykonać dowolny grawerunek. Nie musimy ograniczać się tylko do tekstu. Również pomysły graficzne mogą być realizowane przy użyciu tej techniki. Grawerunek laserowy to trwałość i stylowe wykonanie. Treść zależy od pomysłowości i kreatywności osoby zamawiającej. Może to być zupełnie nowy pomysł lub jeden z naszych wariantów graficznych.

Obrazek komunijny to prezent, który łączy niebywałą estetykę i możliwość personalizacji. Dzięki temu będzie trafioną pamiątką komunijną.

Szeroka oferta obrazków na Pierwszą Komunię Świętą

Proponujemy szeroki wybór obrazków, które przedstawiają Hostię, Świętą Rodzinę, dzieci przystępujące do I Komunii Świętej, Anioła Stróża i inne motywy religijne.

W zależności od modelu obrazki osadzone są w ramce, na drewnie lub metalu. Większość obrazków komunijnych pokrytych srebrem ma formę płaskorzeźby.

Wybór i jakość produktów oferowanych w naszym sklepie z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających estetów.

Sprawdź inne nasze produkty z kategorii: pamiątki na Komunię Świętą, biżuteria na Komunię dla dziewczynki, różańce, Biblia i Pismo Święte na Komunię, krzyżyki na Komunię.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15468 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Szybko i sprawnie, dobra komunikacja, fajna pamiątka.
2024-05-21
Piękne zgodnie z oczekiwaniami
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel