Twój koszyk jest pusty

Biblia na bierzmowanie

( ilość produktów: 2 )

Pismo święte to tradycyjny prezent z okazji uroczystości o charakterze religijnym. Wybierane jest najczęściej na takie wydarzenia jak Chrzest Św., Bierzmowanie czy I Komunia Św. Pismo Święte można dobrać odpowiednio do okazji. Dla dzieci polecamy pięknie ilustrowane Biblie, których treść jest dopasowana do ich wieku.

Natomiast dla dorosłych i młodzieży odpowiednie będą poważniejsze wydania, proponowane przez wydawnictwo Pallottinum czy Edycja Świętego Pawła. Pisma Święte są bardzo wartościowym upominkiem, który pomaga człowiekowi rozwijać się duchowo, ale także może spełniać funkcję pamiątki.

Do każdego wydania, które oferuje nasz sklep, można dołączyć tabliczkę z osobistą dedykacją np. życzeniami, gratulacjami, słowami modlitwy itp. Duże wrażenie na obdarowanych robią Biblie, na których okładce można umieścić personalizowany nadruk np. ze zdjęciem dzieckiem.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą, spośród której każdy znajdzie coś dla siebie i bliskich.

Pismo Święte dla dzieci

Na taki prezent najczęściej decydują się rodzice chrzestni lub dziadkowie. Wybierają wówczas Biblię z pięknymi ilustracjami, które pomagają dziecku w zrozumieniu treści i rozwijają jego wyobraźnię.

Nowością w naszym sklepie jest personalizowana Biblia, na której okładce można umieścić wybrany projekt np. z wizerunkiem dziecka, ozdobiony pięknymi, roślinnymi motywami. Takie wydania są wybierane zarówno z okazji Chrztu Świętego jak i I Komunii Świętej.

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu

Najbardziej popularne wydanie Pisma Świętego jest wydane przez wydawnictwo Pallottinum. Księga ta wyróżnia się charakterystyczną niebieską okładką. Jest to pierwszy w Polsce przekład Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu z języków oryginalnych na język polski. Zawiera mapkę i słownik najważniejszych pojęć.

Pismo Święte dla młodzieży na Bierzmowanie

Biblia dla młodzieży z okazji Bierzmowania jest bardzo trafionym prezentem. Młodzież jest w wieku, w którym może już się samodzielnie zagłębić w historii powstania świata, który przybliża stary i nowy testament. Jest to wspaniała pamiątka tak ważnego wydarzenia w życiu dojrzewającego człowieka, dla którego Biblia z okazji Bierzmowania może stać się życiowym drogowskazem.

Sklep

Nasz sklep oferuje wiele pięknych wydań Biblii dla dzieci i dorosłych, dostępnych w przystępnym przedziale cenowym, także poniżej 50,00 zł. Jedną z naszych usług, jest możliwość umieszczenia na/w Biblii tabliczki z osobistymi słowami klienta np. życzeniami, cytatem itp.

Sam wybierz, co chcesz na niej dodać, może to być również grafika.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 14612 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-06
Wszystko zgodne z opisem, szybka wysyłka
2023-12-06
Szybko, sprawnie, elegancko
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel