Twój koszyk jest pusty

Zaproszenia i kartki okolicznościowe

( ilość produktów: 49 )
Nieodłącznym elementem upominku na Chrzciny jest kartka okolicznościowa. Ten subtelny dodatek do prezentu stanowi nie tylko jego eleganckie zwieńczenie, ale też staje się znakomitą pamiątką po tak podniosłym wydarzeniu. Kartka okolicznościowa na Chrzest Święty podkreśla rangę tej okoliczności, a także daje szansę na przekazanie dodatkowych życzeń w formie pisemnej. Pamięć bywa ulotna, wiele upominków przemija lub ulega zużyciu, a kartki okolicznościowe pozostają miłą i przyjemną namiastką minionych wydarzeń i wspólnie spędzonych chwil. Z tego właśnie względu warto sięgnąć nie tylko po zwyczajowy upominek na Chrzciny, ale też po pamiątkową kartkę tematyczną, która będzie idealnym dodatkiem do prezentu na Chrzest Święty dla dziecka.

Pamiątkowa kartka na Chrzest Święty – idealny dodatek do prezentu.

Oferta upominków na Chrzciny jest niezwykle szeroka i mocno zróżnicowana. Bez względu na to, czy wybór padł na złotą biżuterię dla dziewczynki, skarbonkę z grawerem, uroczą pozytywkę lub figurkę samochodu dla chłopca, miłym dodatkiem do upominku będzie kartka okolicznościowa. Można po nią sięgnąć zarówno wówczas, gdy wręczany jest standardowy prezent, jak również wtedy, gdy upominkiem są pieniądze lub bon na zakupy – kartka w kopercie jest wówczas idealnym dodatkiem do prezentu.

Szeroki wybór kartek na Chrzest Święty.

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć bardzo szeroką gamę różnorodnych kartek okolicznościowych na Chrzciny. Są one dopasowane do tej okoliczności zarówno pod względem estetyki, jak również treści zamieszczonych życzeń. Wśród oferowanych kartek okolicznościowych na Chrzest można znaleźć propozycje w sam raz na prezent dla chłopca, jak również dla dziewczynki, ale też kartki całkowicie uniwersalne. Kartki okolicznościowe z naszego asortymentu są precyzyjnie wykonane i zaprojektowane z dbałością o każdy detal – niektóre są składane, inne posiadają elementy drewniane lub ozdobne tasiemki. W ich cenę wliczona jest również idealnie dopasowana koperta.

Kartka okolicznościowa z życzeniami na Chrzciny.

By wręczyć pamiątkową kartkę z cudownymi i bardzo osobistymi życzeniami, nie trzeba samodzielnie układać rymów i wyszukiwać cytatów. W naszym asortymencie znaleźć można wiele kartek z gotowymi, idealnie dopasowanymi do okoliczności, życzeniami w środku. Na kartce tego typu wystarczy się tylko podpisać i gotowe! Oczywiście każda z kartek dysponuje także odrobiną wolnej przestrzeni na jakieś dodatkowe życzenia, datę, podpis, ulubiony cytat lub fragment modlitwy. Dodając treści tego rodzaju, można sprawić, że kartka okolicznościowa będzie jeszcze cenniejszą pamiątką na całe życie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15751 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-17
Szybko sprawnie obsłużone . Zamówione produkty piękne
2024-07-16
polecam
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel