Twój koszyk jest pusty

Biblia na komunię

( ilość produktów: 11 )

Biblia na komunię.

Przystąpienie do pierwszej komunii świętej jest w naszej kulturze obchodzone bardzo hucznie. Uroczystość organizowana jest tradycyjnie w maju, a wiek dziecka przystępującego do niej to najczęściej 9 lat. Przed uroczystością dzieci przygotowywane są duchowo. Poznają prawdy wiary i znaczenie przyjęcia Eucharystii. To bardzo duże przeżycie dla najmłodszych, ponieważ pierwszy raz biorą udział w tak dużej uroczystości. Wyzwanie, przed którym stoją rodzice i dziadkowie nie jest proste. Katecheza najczęściej nie zaspokoi w całości ciekawości dziecka. Udzielenie odpowiedzi na wiele trudnych pytań przypadnie bliskim. Dlatego warto otoczyć się odpowiednio przygotowanymi pomocami edukacyjnymi, które pomogą w prosty sposób wyjaśnić nurtujące malucha kwestie i rozwiać wątpliwości. Z dbałością przygotowując się do spraw organizacyjnych, nie można zaniedbać aspektów religijnych.

Pismo Święte to ponadczasowy upominek na pierwszą komunię.

Nie ma co ukrywać, że oprócz wymiaru duchowego wrażenie na dziecku robi cała oprawa wydarzenia. Przyjęcie, przyjazd całej rodziny i wręczenie prezentów. Te ostatnie stały się już tradycją i nikt nie wyobraża sobie bez nich pierwszej komunii. Co roku pojawiają się nowe trendy i pomysły na sprawienie dziecku przyjemności w tym wyjątkowym dniu. Wybieramy coraz droższe prezenty komunijne lub wręczamy gotówkę. Niezmiennie jest jednak grupa upominków uniwersalnych, które zawsze na komunię świętą możemy podarować, bez zwracania uwagi na obowiązujące mody. Biblia na prezent to zawsze doskonały pomysł, by zwrócić uwagę dziecka przystępującego do pierwszej komunii świętej na pozamaterialny charakter wydarzenia. Żeby tak się jednak stało, warto zadbać o odpowiednie wydanie i interesującą formę lektury. Tak, by zachęcić dziecko atrakcyjną formą podarunku do czytania.

Ilustrowane Biblie dla dzieci.

Każdy, kto sięgnął po lekturę Starego lub Nowego Testamentu wie, że przysporzy ona dziecku problemów. Nie jest to łatwy tekst w odbiorze dla najmłodszych, dlatego powstało szereg opracowań Biblii, które pomogą nam w odpowiednim przedstawieniu zawartych w niej treści. Kolorowe ilustracje, które już na okładce widzi dziecko, z pewnością zaciekawią i zachęcą do lektury. Pięknie wydany egzemplarz Biblii to idealna pamiątka komunii świętej. Pamiątka, po którą dziecko sięgnie również po latach. Takie przedmioty chętnie przechowujemy, żeby w przyszłości pokazać je naszym dzieciom. Nie tracą one, a wręcz zyskują, z czasem. Nabierają wartości sentymentalnej, przypominając nam beztroskie chwile. Pamiątki otrzymane w dniu komunii, często są nie do przecenienia, jako artefakt z dzieciństwa. Zdarza się, że zostają z nami przez całe życie, znajdując na stałe swoje miejsce w biblioteczce.

Personalizowana Biblia z grawerem lub nadrukiem.

Upominki mają tym większą wartość, im lepiej dopasowane są do obdarowanej osoby. Nic tak nie cieszy, jak przeczytanie po latach dedykacji umieszczonej na przedmiocie. Możliwości personalizacji prezentów na komunię św. są bardzo duże. Piękne wydanie Biblii możemy dodatkowo ozdobić. W zależności od wydania i możliwości technicznych Biblia dla dzieci może mieć okolicznościową dedykację na okładce lub pudełku prezentowym. Życzenia wykonywane są bardzo trwałymi i stylowymi technikami. Na dedykacji możemy umieścić datę wydarzenia, imię dziecka lub dowolnie wybrany tekst. W niektórych wydaniach Pisma Świętego możemy umieścić własną grafikę lub zdjęcie dziecka na okładce. To sprawia, że uczestniczymy w projektowaniu prezentu komunijnego.

Pismo Święte to przede wszystkim pamiątka z komunii. Piękna szata graficzna w połączeniu z personalizacją sprawia, że książka niosąca mądre treści jest również efektowną ozdobą dziecięcego pokoju. To też upominek, po który dziecko chętnie sięgnie w każdym wieku. Napisane zrozumiałym językiem historie ze Starego i Nowego Testamentu staną się w przyszłości przyczynkiem to sięgnięcia po tradycyjne wydanie Biblii. Pismo Święte na prezent na komunię podkreśli ważność i rangę wydarzenia. Otoczonemu zabawkami dziecku w atrakcyjny sposób przypomni o duchowej stronie uroczystości.

Sprawdź inne nasze produkty z kategorii: pamiątki na Komunię Świętą, albumy na Komunię Świętą, obrazy na Komunię, różańce, bransoletki na Komunię, krzyżyki na Komunię.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15653 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
Świetna obsluga
2024-06-20
Przepiękne wykonanie, bardzo solidna obsługa.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel