Twój koszyk jest pusty

Świece i Szatki na chrzest

( ilość produktów: 406 )

Chrzest Święty to uroczystość kościelna, która wymaga wcześniejszych przygotowań, w trakcie których trzeba skompletować niezbędne dodatki. Nieodłącznym elementem Chrztu Św. jest świeca. Warto zdecydować się na świecę inną niż te dostępne od ręki w sklepie z dewocjonaliami i wybrać taką, którą można spersonalizować. Świeca to nie tylko przedmiot potrzebny w trakcie ceremonii Chrztu Świętego. Może stać się wspaniałą pamiątką dla dziecka w przyszłości i posłużyć w trakcie I Komunii Świętej.

W tym miejscu znajdziesz najwspanialsze świece do Chrztu Św. Możesz wybierać wśród wielu dostępnych modeli, które są ręcznie zdobione. Dzięki temu masz pewność, że każda wykonana przez nas świeca do Chrztu zyska wyjątkowego charakteru. Świece zawierają elementy dekoracyjne takie jak: profitka, tasiemki, kokardki, kryształki itp. To co wyróżnia nasze świece spośród innych, to możliwość personalizacji. Umieścimy na świecy Twoje wybrane zdjęcie/ grafikę, imię dziecka i datę Chrztu Świętego. Tak przygotowana świeca do Chrztu to nie tylko elegancka świeca, ale także wyjątkowa pamiątka Chrztu Świętego.

Do czego jest potrzebna świeca w trakcie uroczystości Chrztu Świętego?

Świeca do Chrztu to jeden z najważniejszych atrybutów tej uroczystości. W trakcie uroczystości świecę odpala od paschału ojciec chrzestny i przynosi ją do dziecka. Symbolizuje odrodzenie, nowe życie, które dziecko rozpoczyna poprzez przyjęcie sakramentu Chrztu oraz światło wiary przekazane przez Chrystusa. Jest ona symbolem przyłączenia dziecka do wspólnoty chrześcijańskiej, która będzie rozpalać jego wiarę.

Kto kupuje świece na Chrzest Święty?

To pytanie jest często zadawane przez rodziców i rodziców chrzestnych. Według tradycji, w świecę do chrztu zaopatruje się ojciec chrzestny, który w odpowiednim momencie Chrztu Świętego zapala ją. Nie wszyscy jednak trzymają się tych ustaleń. Coraz częściej zdarza się, że świece do Chrztu kupują rodzice wraz z pozostałymi dodatkami. Wydaje się to być uzasadnione, ponieważ można dostać świece w zestawie z szatką, utrzymane w tym samym stylu.

W naszym sklepie również posiadamy zestawy składające się ze świecy i szatki. Oferujemy do tego praktyczne, drewniane pudełko na świecę. Wszystkie produkty można personalizować według własnej potrzeby i wizji.

Wynika z tego, że zanim ojciec chrzestny zdecyduje się na kupno świecy warto, aby najpierw skonsultował to z rodzicami dziecka.

Jak powstaje piękna dekoracja świecy?

Świece w naszym sklepie są ozdabiane ręcznie. Każda klasyczna biała świeca trafia w ręce naszych dekoratorek, które przygotowują ją według zamówionego przez klienta wzoru. Świeca na Chrzest Święty może odzwierciedlać płeć dziecka. Wykonamy świecę na Chrzest chłopca lub dziewczynki. Wszystko zależy od wybranych dodatków, którymi będzie dekorowana świeca do Chrztu. Na Chrzest świece owijamy ozdobnymi wstążkami w różnych kolorach do wyboru. Dołączana jest ozdobna profitka i taśma atłasowa, na której drukujemy zdjęcie lub grafikę oraz indywidualny tekst metodą sublimacji. Dostępne są projekty z rożnymi ozdobnymi ornamentami i motywami np. motywem złotego krzyżyka. Dokładamy wszelkich starań, aby całość tworzyła spójną kompozycję. W efekcie końcowym powstaje piękna pamiątka Chrztu Świętego.

Zestawy do Chrztu Świętego

Podczas uroczystości Chrztu Świętego oprócz świecy potrzebna jest jeszcze biała szatka. W naszym sklepie można ją zakupić w komplecie ze świecą. To bardzo dobry pomysł, ponieważ zestaw na Chrzest Święty jest utrzymany w tym samym kolorze i stylu. Motyw wykorzystany na świecy jest powtórzony na szatce, dzięki czemu wspólnie tworzą spójną całość. Do zestawu dołączone jest drewniane pudełko na świecę w kolorze białym lub naturalnym. Możemy na nim nadrukować lub wygrawerować napis i grafikę. Takie pudełko przechowa świecę oraz pozostałe niezbędne dodatki do Chrztu Świętego.

Świeca jako personalizowana pamiątka Chrztu Świętego

Świece do Chrztu Świętego otrzymuje każde dziecko podczas uroczystości Chrztu. Do samej ceremonii wystarczy klasyczna biała świeca. Jednak daje ona wiele możliwości, z których warto skorzystać. W naszym edytorze można dodać zdjęcie lub grafikę z motywami udostępnionymi przez nas. Można również wgrać swoją grafikę np. z motywem złotych stópek lub motywem pastelowego kościółka i dobrać do nich tekst w odpowiednim kolorze. W ten sposób powstanie jedyna w swoim rodzaju pamiątka Chrztu Świętego. Dziecko w przyszłości na pewno będzie chciało zobaczyć jak wygląda jego świeca do Chrztu i doceni wysiłek włożony w jej powstanie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą świec na Chrzest Święty i zaprojektowania swojej własnej!

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15613 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-13
Ładne wykonanie, mega szybka przesyłka, polecam!
2024-06-12
Towar zgodny z opisem. Realizacja szybka. Polecam
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel