Twój koszyk jest pusty

Pudełka wspomnień

( ilość produktów: 3 )

Wspomnienia to bardzo istotna część naszego życia. To one kształtują i sprawiają, że możemy cofać się do ważnych chwil z przeszłości. Wspomnienia uzupełniane opowieściami bliskich, fotografiami i pamiątkami tworzą pełny obraz tego, co minęło, a było dla nas istotne. Nie zawsze jednak pamiętamy unikatowe chwile z dzieciństwa. Nikt z nas nie ma wspomnień z dnia chrztu czy narodzin, ale nasi bliscy robią wszystko, by jak najpełniej oddać nam atmosferę tych niepowtarzalnych wydarzeń.

Pamiątki z okazji unikatowej uroczystości.

Wybierając się na chrzest, zawsze kupujemy prezent maluszkowi. Upominek wręczamy rodzicom, by w przyszłości przekazali go dziecku wraz ze wspomnieniami z uroczystości. Najczęściej prezent na chrzest ma charakter symboliczny. Będzie on po latach sentymentalną pamiątką. Kupując upominek, dbamy więc o to, by dziecko miało piękne świadectwo wyjątkowego wydarzenia. Pamiątka Chrztu Świętego powinna być nie tylko pięknym, ale też ponadczasowym przedmiotem. Dziecko doceni ją dopiero po latach, kiedy już świadome niezwykłości ceremonii, będzie słuchało wspomnień rodziców i dziadków. Pamiątki z chrztu to często swego rodzaju amulety, które uruchamiają lawinę wspomnień z pięknych chwil. Dostarczają wzruszeń i zabierają w sentymentalną wycieczkę do przeszłości.

Pudełko wspomnień jest niezwykłą pamiątką Chrztu Świętego.

Pudełko wspomnień na chrzest to prezent bardzo oryginalny i niezwykły. Może ono mieć różne formy i kształty, ale ideą tego upominku jest zachowanie dla maluszka, jak największej porcji pamiątek z dzieciństwa. Jest to emocjonalna kapsuła zatrzymująca czas. Tego typu upominek niesie ze sobą bardzo duży ładunek pozytywnej energii. Pudełko wspomnień wręczane jest nie tylko z okazji chrztu, ale też roczku lub narodzin dziecka. Pudełka mają bezcenny wymiar również dla rodziców i dziadków dziecka.

Rodzaje i style pudełek.

Pudełka wspomnień na chrzest mogą mieć różną formę, wielkość i kształt. Czasami są to kuferki lub skrzynki z drewna, a czasami posrebrzane pojemniki z dużą ilością zdobień i motywów związanych z ceremonią chrztu. Łączy je zastosowanie. Bez względu na wygląd i gabaryt mają za zadanie archiwizować pamiątki z pierwszych ważnych chwil i sukcesów dziecka.

Co przechowujemy w pudełku wspomnień na chrzest?

Pudełko wspomnień może zawierać pierwszy ząbek, pierwszy pukiel włosów lub zdjęcie z chrztu. Możemy oczywiście wykazać się własnymi pomysłami na zapełnienie tego urokliwego upominku i zapewnienie jak największej liczby unikatowych pamiątek. Kopia aktu urodzin, pierwszy smoczek lub metryczka z podstawowymi danymi maluszka to również rzeczy przywołujące miłe wspomnienia. Tylko od nas zależy, co znajdzie się w pudełku.

Pudełko z grawerem to znakomita pamiątka chrztu.

Pudełko wspomnień na chrzest ozdobione dedykacją nabierze jeszcze bardziej osobistego charakteru. Grawer na pudełku zawsze będzie przypominał dziecku o bliskich osobach, które otaczały go w tym pięknym dniu. Przy dedykacji możemy wykazać się inwencją i pokusić się o wygrawerowanie słów wiersza lub piosenki. Często możliwe jest też umieszczenie zdjęcia dziecka. Tak spersonalizowane pudełko wspomnień na chrzest zrobi jeszcze większe wrażenie i stanie się niezwykłym upominkiem upamiętniającym minione chwile.

Zobacz inne nasze produkty z kategorii: pamiątki na chrzest, pamiątki ze srebra, medaliki ze srebra, świece personalizowane

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15653 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
Bardzo szybka realizacja zamówienia i wysyłka. Perfekcyjna komunikacja. Polecam!
2024-06-19
Szybka dostawa, realizacja zgodnie z zamówieniem.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel