Twój koszyk jest pusty

Prezenty dla młodej mamy

( ilość produktów: 73 )

Oczekiwanie na narodziny dziecka to wyjątkowy czas, szczególnie dla kobiety, która za chwilę zostanie matką.  Celebrowanie tych chwil polega między innymi na organizowaniu przyjęć. Może być to coraz popularniejsze w Polsce Baby Shower, na które zaprasza się najbliższych członków rodziny, krewnych lub przyjaciół. Osoby, które pojawią się na przyjęciu, wydawanym z okazji narodzin dziecka, często wręczają przyszłej mamie drobne upominki. Mogą to być spersonalizowane prezenty, dostępne w ofercie naszego sklepu. Posiadamy wyjątkowe podarunki dla młodej mamy, wykonane z wysokiej jakości metali szlachetnych w postaci złota o próbie 585 lub srebra 925. Rekomendowane przez nas prezenty dla młodej mamy z grawerem to wspaniałe wyroby, które zachwycają swoim perfekcyjnym wykonaniem. Stanowią one nie tylko symboliczny podarunek, ale również pamiątkę na całe życie. Zapoznając się z naszym asortymentem, można znaleźć w nim jedyne w swoim rodzaju wyroby biżuteryjne i spersonalizowane produkty. Do tej kategorii należą między innymi:

 • złote wisiorki stópki dziecka z grawerem,

 • naszyjniki stópki z różowymi cyrkoniami,

 • srebrne wisiorki stópki o próbie 925,

 • błękitne szkatułki na pukiel włosów z misiem,

 • złote bransoletki z sercem,

 • szkatułki kwiatki z cyrkoniami – ozdobne puzderka,

 • srebrne zawieszki stópki z łańcuszkiem i grawerem,

 • srebrne i pozłacane podwójne serca z cyrkoniami i dedykacją

 • breloczki serca z dwoma kółkami i grawerem,

 • obrazy na płótnie - rodzinne chwile ze zdjęciem

 • wisiorki dziewczynka srebro próba 925,

 • złote medaliki w kształcie blaszki z wyciętym sercem z grawerem,

 • naszyjniki stópki wysadzane transparentnymi cyrkoniami,

 • bransoletki sznurkowe ze stópkami wykonane ze srebra w próbie 333,

 • srebrne wisiory z łańcuszkiem,

 • naszyjniki w kształcie chłopca, wykonane ze srebra w próbie 925.

   

Wymienione wyżej upominki dla młodej mamy to jedyne w swoim rodzaju produkty, które zachwycą każdą obdarowaną nimi osobę. Dokładamy wszelkich starań, aby były to wyroby nowoczesne, piękne, a jednocześnie wpisujące się w aktualne trendy w sztuce jubilerskiej bądź też zdobniczej.

Biżuteria dla młodych mam

Atrakcyjna cenowo biżuteria dla młodej matki to ponadczasowe ozdoby, które z pewnością będą wyjątkowym upominkiem, ofiarowanym w trakcie zorganizowanego Baby Shower bądź też przyjęcia wydanego tuż po narodzinach maluszka. Znając płeć, datę narodzin i imię dziecka, można stworzyć spersonalizowany prezent dla młodej mamy. To upominek, który z pewnością będzie pamiątką na całe życie. Może być on przekazywany z pokolenia na pokolenie.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się złote wisiorki stópki dziecka. To ekskluzywne produkty, które są ozdobione laserowo wykonanym grawerem. Zawieszka w kształcie dwóch połączonych ze sobą dziecięcych stópek, to idealne miejsce na umieszczenie daty narodzin, a także imienia maluszka. Dla osób zainteresowanych bogato zdobionymi wyrobami jubilerskimi, proponujemy także produkty stworzone z srebra. Może być to naszyjnik stópka z różową cyrkonią i grawerem, umieszczonym w widocznym miejscu. Tak oryginalny prezent będzie odpowiedni także dla rodziców, biorących udział w Chrzcie dziecka i organizujących z tej okazji przyjęcie w domu lub lokalu.

Zachwycające szkatułki na pukiel włosów nowego członka rodziny

Chrzestni, dziadkowie, a także osoby zaproszone na przyjęcie z okazji Chrztu, mogą wybrać z naszej oferty sklepowej stonowany, a jednocześnie elegancki prezent, jakim jest błękitna szkatułka na pukiel włosów. To pięknie wykonany wyrób. Został on stworzony z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje, że przetrwa on w doskonałym stanie przez wiele lat, będąc wyjątkową pamiątką rodzinną. Proponowane przez nas pudełko na pierwszy pukiel włosów to idealny pomysł na prezent dla młodych rodziców. Produkt ten został zaprojektowany i wykonany z myślą o nowonarodzonych chłopcach.

Proponowane przez nas pudełko wspaniale mieni się w świetle dziennym i sztucznym. Może ono zdobić komodę lub też inne miejsce, znajdujące się w pokoju maluszka. Wyrób ten został wykonany z odpornej na zarysowanie stali, zabezpieczonej lakierem ochronnym. Szkatułka na pukiel włosów może mieć wygrawerowany tekst, naniesiony techniką laserową. Pozwala to na wybór dowolnego rodzaju czcionki, również tej, mającej skomplikowane zdobienia. Szkatułka dla dziecka z grawerem nie zmienia swojego pierwotnego koloru. Naniesiony tekst może być umieszczony z boku bądź też w innym, widocznym miejscu. Ten spersonalizowany prezent dla nowonarodzonego dziecka jest doskonałą pamiątką Chrztu Świętego. Subtelne ozdoby w postaci srebrnego serca i misia z błękitną cyrkonią, wspaniale korespondują pod względem koloru z pozostałymi elementami tego puzderka na chrzest. Wszystkie produkty zaliczane do tej kategorii mają łatwe do otwierania i zamykania wieczko.

Zawieszki i breloczki dla rodziców oczekujących narodzin swojego dziecka

Poszukując mniej zobowiązujących upominków dla osób oczekujących narodzin swojego maluszka, warto zapoznać się z niezwykle atrakcyjnymi propozycjami naszego sklepu internetowego. Posiadamy prezenty dla mam, które zachwycają swoją perfekcją wykonania, a także walorami wizualnymi. Każda proponowana przez nas zawieszka srebrna z grawerem i dedykacją to produkt wykonany z wysokiej jakości metalu szlachetnego - srebra o próbie 925. Te wspaniałe wyroby biżuteryjne mogą być ozdobione różową lub błękitną cyrkonią, jak również naniesionym laserowo grawerem.

Warto zwrócić uwagę na pięknie wykonane etui prezentowe, utrzymane w pastelowych lub intensywnych barwach. W środku znajduje się miejsce na dedykację bądź też osobiste życzenia, złożone przyszłym rodzicom bądź też osobom, które doczekały się już narodzin swojego potomka. Spersonalizowane breloczki dla młodych rodziców z naszej kolekcji to także produkty pokryte trwałą emalią, w kolorze korespondującym z płcią danego maluszka. Proponujemy stalowe breloczki dla rodziców w kształcie serca z podwójnymi kółkami. Mogą one być wspaniałym upominkiem, zarówno dla matki, jak i ojca pociechy. To wyroby pakowane w pudełku od producenta. Mogą one być ozdobione grawerunkiem umieszczonym w centralnym miejscu, .

Naszyjniki i bransoletki dla młodych mam

Rewelacyjnym pomysłem na upominek dla kobiety organizującej Baby Shower są złote bransoletki z serduszkiem. Produkty te mogą być wyrobami jubilerskimi, noszonymi na co dzień. Wyróżniają się one bardzo subtelną formą z minimalną ilością zdobień. Splot łańcuszka ankier, jak również oryginalny kształt tej celebrytki, to jedne z wielu zalet wyrobów, jakimi są bransoletki dla młodych mam z naszego asortymentu. Wkomponowane w nie serce prezentuje się bardzo efektownie. Te ponadczasowe, eleganckie i łatwe do zakładania, spersonalizowane bransoletki dla młodych mam, mogą być dodatkowo ozdobione metalową tabliczką z dedykacją, umieszczoną wewnątrz pudełka prezentowego. To produkty, które nie wymagają już dodatkowego pakowania, ponieważ dołączona do nich torebka prezentowa, została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby stanowić nie tylko zabezpieczenie tych produktów, ale również ich wyjątkową oprawę.

Bransoletki dla młodych mam ze złota o próbie 333, mają regulowaną długość, co umożliwia dopasowanie ich do obwodu posiadanego nadgarstka. Wyroby można poddać personalizacji. Można zdecydować się na umieszczenie na tabliczce dołączonej do pudełka, dowolnie wybranego napisu, grafiki, zdjęcia bądź też piktogramu. Elementy te są tworzone przy pomocy lasera z wiernym odwzorowaniem wszystkich szczegółów. W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są także naszyjniki dla młodych mam z zawieszką w postaci serca bądź też dziecięcych stópek. Znając płeć maluszka, można podarować mamie także biżuterię z grawerem w postaci wisiorków z wizerunkiem dziewczynki lub chłopca. Są one stworzone ze srebra w próbie 925. 

Szkatułki dla młodych rodziców

Rodzina, znajomi i przyjaciele, zaproszeni na przyjęcie z okazji narodzin dziecka, często zastanawiają się, jaki prezent podarować młodym rodzicom? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Wystarczy zdecydować się na jeden z produktów, znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego. Do tej grupy należy z pewnością eleganckie puzderko dla młodych rodziców. To produkt, w którym można przechowywać różne przedmioty. Mogą to być na przykład szpitalne opaski identyfikacyjne, umieszczane na nadgarstkach noworodków, pukiel włosów, a nawet pierwszy ząbek.

Te wyjątkowe szkatułki dla młodych mam wyróżniają się subtelną kolorystyką i dekoracyjnym charakterem. To produkty stylizowane na ekskluzywne jaja Faberge. Te eleganckie, a jednocześnie ponadczasowe upominki dla młodych rodziców charakteryzują się pięknymi dekoracjami, nawiązującymi do motywów roślinnych. Mogą to być ażurowe kwiatki, umieszczone w górnej części tych puzderek, ozdobione rewelacyjnie mieniącymi się cyrkoniami, w wersji transparentnej. Rekomendowane przez nas szkatułki dla młodych rodziców to wyroby wykonane z posrebrzanego stopu cynku, syntetycznych cyrkonii i żywicy epoksydowej. To połączenie piękna i trwałości. Te ponadczasowe wyroby mogą znaleźć się w pomieszczeniach o charakterze reprezentacyjnym. Produkty te mogą zdobić salony bądź też pokoje maluszków.

Spersonalizowane obrazy na płótnie– sposób na uwiecznienie wyjątkowych chwil

Pojawienie się w rodzinie nowego jej członka, z pewnością jest wielkim wydarzeniem dla każdego z rodziców, a także innych osób, spokrewnionych z maluszkiem. Sposobem na zatrzymanie tych ulotnych chwil, mogą być prezenty dla młodych rodziców, dostępne w ofercie naszego sklepu. Polecamy uwadze każdej osoby zaproszonej na uroczystość chrzcin bądź też przyjęcie zorganizowane z okazji narodzin maluszka, doskonałe obrazy na płótnie. To wyroby w wersji spersonalizowanej, które można dopasować do płci dziecka. Druk nanoszony jest specjalną techniką na płótno malarskie, dzięki czemu osiągany jest zaskakujący efekt wizualny w postaci niesamowicie wyglądającego, spersonalizowanego obrazu, przedstawiającego powiększoną rodzinę. To nietuzinkowy prezent dla młodych rodziców, który z pewnością wywoła szczery uśmiech na twarzy każdej obdarowanej nim osoby.

Te obrazy na płótnie można zaprojektować w taki sposób, aby były one dopasowane do preferencji konkretnej osoby. Nadruk może być naniesiony na płótno rozciągnięte na krośnie malarskim, zarówno w wersji pionowej, jak i poziomej. Osoby dysponujące zdjęciami maluszka wraz z jego rodzicami, mogą dodatkowo przyozdobić ten obraz dla rodziny, osobistą dedykacją bądź też nazwiskiem danej familii. Istnieje możliwość wyboru kolorystyki dopasowanej do płci maluszka. Spersonalizowane obrazy na płótnie dla młodych rodziców to oryginalny upominek, który można wręczyć w trakcie organizowanego Baby Shower lub przyjęcia w lokalu. Zastosowana technika nanoszenia nadruku gwarantuje, że kolory nie ulegną wyblaknięciu czy też zszarzeniu pod wpływem działania promieni słonecznych. Tego typu obrazy dla rodziny mogą być nietuzinkową ozdobą pokoju dziecięcego bądź też salonu lub sypialni.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 12424 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-28
Polecam, szybka dostawa i bardzo dobra jakość wykonania
2023-03-28
Przesyłka dotarła bardzo szybko produkt zgodny z opisem dziękuję

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel