Twój koszyk jest pusty

Album na Komunię Świętą

( ilość produktów: 11 )

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

Komunia Święta to szczególne wydarzenie. Jest ona wielkim przeżyciem duchowym dla dziecka i uroczystością, na której gromadzi się cała rodzina. Komunie organizowane są w maju. Dzieci przygotowywane są przez katechetów i rodziców na długo przed przystąpieniem do sakramentu. Do Komunii Świętej przystępują trzecioklasiści. Komunia Święta jest drugim sakramentem w życiu dziecka. To duże wyzwanie dla najmłodszych, ponieważ pierwszy raz biorą udział w tak dużej uroczystości.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Pamiątki i fotografie z tej uroczystości to bardzo ważny element. Pozostaną one z dzieckiem na długo. Po uroczystości w kościele rodzice dziecka zapraszają bliskich na odświętny obiad. Podczas rodzinnego spotkania goście wręczają prezenty. Upominki z okazji Pierwszej Komunii Świętej są bardzo różnorodne. Rodzice chrzestni decydują się najczęściej na tradycyjne podarunki. Złoty medalik dla dziewczynki, krzyżyk dla chłopca to cały czas najpopularniejsze pamiątki Pierwszej Komunii Świętej. Prezenty, nawiązujące do symboli religijnych są idealne na tak ważną uroczystość. Nie tylko biżuteria jest sprawdzonym pomysłem na prezent dla dziecka. Album komunijny to praktyczny, a zarazem ozdobny prezent.

Albumy komunijne

Aparat to urządzenie, które każdy z nas ma przy sobie. Smartfon pozwala na robienie niezliczonej ilości zdjęć. Obecnie rzadko drukujemy zdjęcia i wkładamy je w albumy. Fotografie magazynujemy na cyfrowych nośnikach. Dzięki swojej powszechności zdjęcie straciło nieco magii. Nikt już nie idzie do fotografa, by je wywołać. Rzadko też selekcjonujemy zdjęcia. Robimy ich dużo i nie przywiązujemy uwagi do jakości. Są jednak takie momenty, które wymagają innego podejścia do fotografii.

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień, który chcemy należycie upamiętnić. Wykonanie zdjęć zlecamy profesjonaliście. Pięknie wykonane fotografie komunijne potrzebują równie efektownej ekspozycji. Idealnym rozwiązaniem jest elegancko wydany album na zdjęcia.

Albumy na zdjęcia komunijne to rewelacyjny pomysł na prezent. Ozdobione zostały pokrytymi srebrem ryngrafami. Najczęściej widnieje na nich dziecko przystępujące do pierwszej komunii. Album będzie trwałą i efektowną pamiątką unikatowego wydarzenia. Doskonale wyeksponuje zdjęcia komunijne i będzie ozdobą salonu lub dziecięcego pokoju. Album komunijny oprawiony jest najwyższej jakości ekoskórą. Upominek jest zarówno funkcjonalny, jak i dekoracyjny. Będzie on atrakcyjną i ponadczasową pamiątką Komunii Świętej.

Personalizowane albumy na zdjęcia komunijne

Album na zdjęcia jest prezentem osobistym, bo służy do przechowywania pamiątek rodzinnych. Możemy jeszcze bardziej dopasować upominek do charakteru uroczystości. Dziecko z pewnością ucieszy się, kiedy na okładce albumu zobaczy swoje zdjęcie. Personalizowane albumy komunijne pozwalają na umieszczenie metalowej tabliczki z tekstem lub grafiką. Pięknie wykonana dedykacja sprawi, że album na zdjęcia zawsze przypomni dziecku dobre intencje bliskiej osoby.

Albumy na zdjęcia dostępne w naszym sklepie to gwarancja jakości i dbałości o detale. Albumy produkowane są we Włoszech z wyselekcjonowanych materiałów. Nadruk na tabliczce zapewnia trwałość i czytelność.

Zobacz więcej produktów z kategorii: pamiątki na Komunię, krzyżyki na Komunię, medaliki na Komunię, różańce.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 14916 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-28
Wspaniała pamiątka, wykonanie na 5+, szybka i sprawna realizacja, Polecam!!!
2024-02-26
Bardzo dobrze
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel