Twój koszyk jest pusty

Co podarować dziewczynce na komunię?

2020-01-30
Co podarować dziewczynce na komunię?

#1 Biblia

Egzemplarz pięknie ilustrowanego Pisma Świętego to sprawdzony i praktyczny prezent na Pierwszą Komunię Świętą. W ofercie naszego sklepu posiadamy “Biblię Małych Rączek”, która zawiera ponad 60 opowiadań biblijnych zarówno ze Starego, jak i Nowego Testamentu. Dla dziewczynek, które bardzo lubią czytać, polecamy grubszy egzemplarz “Biblii dla dzieci”. Jak wiadomo, najlepsze prezenty to te spersonalizowane. Na każdej książce można umieścić dedykację. Niezwykle trafionym upominkiem będzie także Biblia w drewnianym pudełku z grawerem. Na powierzchni pudełka można nadrukować dowolny obrazek wraz z dedykacją i datą Pierwszej Komunii.

#2 Album na zdjęcia

Dziewczynki bardzo lubią zdjęcia, a z kościoła i przyjęcia na pewno będą miały ich dużo. Idealnym prezentem będzie więc album na pierwszokomunijne fotografie. Na stronie internetowej alechrzest.pl znajdziesz między innymi piękny album w kolorze stali. Okładka wykonana jest z wysokiej jakości eko-skóry, a na przodzie znajduje się srebrna płaskorzeźba z dziewczynką przyjmującą komunię i napis “Pamiątka I Komunii Świętej”. Pod obrazkiem możesz umieścić własną dedykację na srebrnej lub złotej blaszce. W środku albumu znajduje się 60 kartek w kolorze ecru. Na każdej z nich zmieszczą się dwa zdjęcia o wymiarach 19 x 14 cm każde. Album zapakowany jest w welurowy pokrowiec i tekturowe pudełko. Wystarczy dodać do tego elegancką wstążkę i prezent na Pierwszą Komunię Świętą dla dziewczynki gotowy.

#3 Ramka na zdjęcie

Pozostając w temacie fotografii, kolejnym bardzo praktycznym upominkiem pierwszokomunijnym jest ramka na zdjęcie. Dla dziewczynki idealna będzie ramka z motywem serca i grawerem “Pamiątka I Komunii Świętej”, wykonana z wysokiej jakości stali posrebrzanej. W dolnej części ramki możesz umieścić grawer z imieniem obdarowywanej dziewczynki i datą komunii. Posiadamy kilka przykładowych czcionek do wyboru, więc na pewno wybierzesz coś dla siebie.

#4 Pamiątkowy obrazek

Obrazek na pamiątkę komunii to elegancki prezent wybierany najczęściej przez rodziców chrzestnych. W ofercie posiadamy między innymi piękne obrazki w kształcie serca lub prostokąta z kolorowym nadrukiem dziewczynki i hostii świętej. Na drewnianym odwrocie ramki możesz umieścić dedykację wraz z życzeniami i datą wydarzenia. Taką pamiątkę dziecko postawi na półce lub powiesi nad łóżkiem. Dzięki temu będzie wspominać ten dzień przez długie lata.

#5 Medalik

Najpopularniejsze prezenty na komunię dla dziewczynki to od lat złote medaliki. Przed zakupem warto jednak zorientować się, czy takiego prezentu nie podaruje dziecku ktoś inny (na przykład rodzice lub chrzestni). Obecnie w sklepach dostępnych jest wiele modeli złotych medalików idealnych na Pierwszą Komunię Świętą. Znajdują się wśród nich te z wizerunkiem Matki Boskiej, ale także opcje personalizowane z imieniem dziewczynki. W naszym sklepie możesz kupić medalik w pudełku z dedykacją. Tabliczka z życzeniami i podpisem może zastąpić kartkę.

#6 Inna biżuteria

Na komunię dla dziewczynki można wybrać też inną biżuterię - złote lub srebrne bransoletki i kolczyki. Jednak w tym przypadku również warto porozmawiać z rodzicami. Prezent na Pierwszą Komunię Święta ma być pamiątką, ale powinien też być praktyczny. Jeśli dziewczynka ciągle gubi bransoletki i nie planuje przekłuwać uszu, raczej nie warto wybierać czegoś z tej kategorii. Jeśli jednak jest inaczej, na stronie internetowej alechrzest.pl znajdziesz piękną, spersonalizowaną biżuterię w najmodniejszych wzorach. Celebrytki czy bransoletki na sznurku to coś, czym potem chwalić będzie się większość dziewczynek.

#7 Kartka

Mamy nadzieję, że powyższa lista okaże się pomocna podczas wyboru prezentu na komunię dla dziewczynki. Warto pamiętać także o tradycyjnej kartce. Wiele rodziców i dzieci zachowuje je, aby po latach wspominać gości, którzy towarzyszyli im w tym wyjątkowym dniu.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel