Twój koszyk jest pusty

Duża karuzela z pozytywką – idealna na chrzciny i inne okazje

2016-03-13
Duża karuzela z pozytywką – idealna na chrzciny i inne okazje


Pozytywka kojarzy się ze słodkimi latami dzieciństwa i miłą dla ucha melodią. Może być również bardzo efektownym przedmiotem dekoracyjnym. Tak jest w przypadku pozytywki o kształcie karuzeli, platerowanej 24-karatowym złotem i ozdobionej kryształkami Swarovskiego. To wyśmienita propozycja na prezent z okazji chrzcin, urodzin lub innych wyjątkowych okazji.robi ogromne wrażenie. Urządzenie obraca się w rytm melodii It?s a Small World, roztaczając wokół siebie efektowny blask i refleksy świetlne. Platerowana złotem powierzchnia współgra z przejrzystymi kryształkami. Także kształt karuzeli zwraca na siebie uwagę, przypomina urządzenia znane z wesołych miasteczek. Słoń, jeleń i koń obracają się, ciesząc oko, a przyjemna melodia koi zmysły i roztacza wokół pozytywki swój czar.

Duża karuzela z pozytywką będzie znakomitym prezentem na różne okazje:

  • na chrzciny,
  • na urodziny,
  • na dzień dziecka.

Pozytywka w formie karuzeli charakteryzuje się oryginalnym kształtem oraz bardzo wysoką jakością wykonania. Jej atutem jest także możliwość umieszczenia na niej indywidualnego graweru, który uczyni z niej przedmiot pamiątkowy i unikatowy. Grawer może zawierać wybrane życzenia lub sentencję, jest sposobem na przekazanie emocji, pozwala wyrazić uczucia.

Misternie zdobiona karuzela z pozytywką będzie świetnym wyborem dla dziewczynki. Można podarować ją na okoliczność chrzcin lub przy dowolnej sposobności. Będzie wspaniałą dekoracją we wnętrzu i szybko stanie się ulubionym przedmiotem obdarowanej osoby.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel