Twój koszyk jest pusty

Idealny prezent na chrzciny dla dziewczynki – szkatułka z pozytywką i grawerem

2018-03-30
Idealny prezent na chrzciny dla dziewczynki – szkatułka z pozytywką i grawerem
Wybór prezentu na chrzciny nie jest łatwym zadaniem. W sklepach można znaleźć tak wiele propozycji, że trudno zdecydować się na coś konkretnego. Warto wybierać przedmioty personalizowane, które będą piękną pamiątką po tej wyjątkowej uroczystości.
 
Bardzo ciekawym pomysłem na prezent na chrzciny dla dziewczynki jest szkatułka z pozytywką. To wyjątkowo elegancki i szykowny wybór, który ma także zastosowanie praktyczne. W takiej szkatułce można będzie przechowywać pierwszą dziecięcą biżuterię.
 
Szkatułka jest bardzo elegancka. Do jej wykonania użyto między innymi posrebrzanej stali i specjalnego lakieru ochronnego, co sprawia, że jej powierzchnia będzie miała piękny połysk i nie straci uroku nawet po dłuższym czasie.Jej wnętrze zostało bardzo starannie wykończone i zaprojektowane. Wyściółka ma delikatny, różowy kolor, który będzie świetnym tłem dla gromadzonej biżuterii.
 
Szkatułka z pozytywką może stać się prezentem w pełni indywidualnym za sprawą osobistej inskrypcji. Grawer można umieścić na sercu, które jest usytuowane na wieczku szkatułki. Warto umieścić w tym miejscu życzenia, datę chrztu lub wybraną sentencję. Grawer czyni ten prezent jeszcze bardziej osobistym i ekskluzywnym.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel