Twój koszyk jest pusty

Lista najpopularniejszych prezentów na Pierwszą Komunię 2019

2019-05-02
Lista najpopularniejszych prezentów na Pierwszą Komunię 2019I Komunia to wyjątkowe przeżycie zarówno dla przystępujących do sakramentu dzieci, jak i ich bliskich. Co na prezent? Kolczyki, rower, wrotki, zegarek, i Biblia. Jaki prezent dla chłopca wybrać na Pierwszą Komunię? Co spodoba się chłopcu? Jaki prezent jest właściwy dla chłopca na komunię? Co kupić dziewczynce na komunię 2019? Z jakiego prezentu na komunię ucieszy się każda dziewczynka?

Okres komunijny już trwa. Wszyscy zaproszeni goście, a szczególnie rodzice chrzestni, chcieliby podarować dziecku z okazji Pierwszej Komunii coś wyjątkowego i trwałego. A nie jest to łatwa decyzja. Jaki prezent na komunię wybrać? Podpowiadamy.

Medaliki ze złota próby 585 i próby 333, medaliki ze srebra próby 925 z motywem Matki Boskiej, anioła, dziecka w kształcie owalu, koła lub rozwijanego papirusu. Krzyżyki na łańcuszku ze złota lub srebra. Wybór jest spory i niejedną osobę wprawa w zadumę. Który i jak wybrać? Te prezenty możemy podzielić na parę grup. Pierwsze są te wykonane ze złota z p.585 lub p.333. Złoto jest cenionym kruszcem i wysokiej mimo ceny nie brakuje chętnych na takie zestawy. Tańszą alternatywą są medaliki i krzyżyki wykonane ze srebra p.925. Również zachwycają detalami i idealnie sprawdzą się jako wyjątkowy podarek z okazji tak ważnej uroczystości. Krzyżyk czy medalik? Dla dziewczynek najczęściej zamawia się medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej, ale nie jest to ścisłą regułą. Chłopcom najczęściej wybiera się krzyżyki, ale proste medaliki z podobizną Jezusa lub Matki Boskiej również znajdują dużo chętnych.Medaliki dostępne są w wariancjach koła, łezki, rombu, papirusu, owalu. Zdobione w prosty sposób lub też bardziej bogaty. Tu wybór już zależy od gustu ;) Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Kto może podarować taki prezent? Przyjęło się, że taki prezent wręczają Rodzice Chrzestni, Dziadkowe lub Rodzice.

Obrazek posrebrzany wizerunkiem Świętej Rodziny, aniołków, Maryi i inne. Jak są wykonane? Płaskorzeźba wykonana jest w technologii bilaminatu, co oznacza że na blachę z aluminium jest nałożona warstwa srebra pr. 925. Tył jest drewniany. Dzięki takiemu połączeniu mamy do czynienia z produktem wysokiej jakości, który możemy personalizować. Co to oznacza? Wystarcz podesłać nam swój tekst z dowolnym podpisem, a na drenie wypalimy przekazaną dedykację. Takiego upominku nie dostanie się w zwykłym sklepie.

Nie zapominajmy o bibliach. Mamy nie jeden wzór z kolorowymi ilustracjami, rożnym rozmiarze. Każda biblia jest personalizowana. Kto może podarować taki upominek? Kto takie obrazki i biblie zamawia? Tu na szczęście nie ma ściśle określonych reguł. Każda ciocia, wujek czy przyjaciel rodziny może go sprezentować. Rodzice chrzestni i dziadkowie również bardzo chętnie go zamawiają.

Bardziej praktycznym upominkiem może stać się album lub ramka na zdjęcia z motywem komunijnym. Na takich prezentach również umieszczamy różne dedykacje. Albumy występują w wersji tradycyjnej, gdzie należy zdjęcia wklejać. Są zdobione okładką z eco skóry i posrebrzaną płaskorzeźbą. Na metalowej tabliczce umieszczany wiersze, cytaty, słowa, które niosą głębsze przesłanie. Ramka mimo „skromniejszego” wydania niż album, pięknie będzie wyglądać na każdej półce :)

Polecamy również biżuterię dla dziewczynek. Serduszka i koniczynki z grawerem ze złota w eleganckim pudełku, kolczyki lub bransoletki (np. imieniem dziecka) stanie się tym podarkiem, który będzie mógł towarzyszyć w przyszłości. Biżuteria, celebrytki nie przemijają w trendach i fakt, że wykonano je z wysokiej jakości materiałów stanowi gwarancje, że taki prezent będzie wyjątkową pamiątką.

Dla chłopców możemy polecić spinki do koszul. Grawerowane czy nie są tym dla młodych gentlemanów czym delikatna biżuteria dla młodych dam.

Pióra wieczne i długopisy Parker i Waterman są może mniej popularne, ale i tu znajdujemy chętnych na takie upominki. Grawer imienia na piórze? A może długopis zostawić lepiej bez napisów? Do tego skromna dedykacja w pudełku.


Unikatowe prezenty tworzymy wspólnie. My kierujemy się dużym doświadczeniem doradzając co można podarować, a Państwo wybierają ten jeden produkt, który będzie tym wyjątkowym podarkiem z Państwa dedykacją. Pamiętajmy, że najważniejsza jest obecność i razem spędzone chwilę.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel