Twój koszyk jest pusty

Obrazki Srebrne na Chrzciny – pomysł na prezent, który zawsze się sprawdzi

2019-08-19
Obrazki Srebrne na Chrzciny – pomysł na prezent, który zawsze się sprawdzi

Poszukiwania idealnego upominku na Chrzest Święty nie muszą być długie i żmudne. Zamiast sięgać po przedmioty, które szybko się zużyją lub znudzą, warto postawić na ponadczasowy i niepowtarzalny upominek w postaci srebrnego obrazka z indywidualnym grawerem.

Obrazek religijny – idealny pomysł na prezent i to nie tylko z okazji Chrztu Świętego

Są takie upominki, których urok nie przemija i które stają się ulubionymi pamiątkami obdarowanych osób. Właśnie tego rodzaju prezentem są srebrne obrazki z indywidualnie zaprojektowanym grawerem. Ich religijna tematyka powoduje, że są perfekcyjnym pomysłem na upominek z okazji Chrzcin, Bierzmowania, Komunii Świętej i innego rodzaju uroczystości.

Szukając pomysłu na prezent na Chrzciny, warto skupić się na obrazkach odwołujących się do najpopularniejszych motywów religijnych związanych z tą uroczystością. Będą to:

  • Obrazki z Aniołem Stróżem – mogą prezentować Anioła lub małego Aniołka, który modli się lub otula dziecko do bezpiecznego i spokojnego snu. Motyw ten jest bardzo znany i ceniony w sztuce religijnej, niesie bardzo pozytywny przekaz i będzie wspaniałą ozdobą dziecięcego pokoju.
  • Obrazki ze świecą i chrzcielnicą – perfekcyjnie nawiązują do samego sakramentu i w symboliczny sposób podkreślają rangę tego wydarzenia. Estetyka obrazków tego rodzaju jest bardziej uniwersalna, a przez to wspaniale będą one prezentowały się zarówno w pokoju dziecka, jak i w dolnym innym pomieszczeniu w domu.
  • Obrazki ze Świętą Rodziną – także nawiązują do opieki roztaczanej nad dzieckiem, a przy tym symbolizują świętość, jaką jest rodzina.

Oczywiście wśród srebrnych obrazków z grawerem nie brak propozycji o tematyce związanej z sakramentem Bierzmowania lub Pierwszej Komunii Świętej, co powoduje, że upominki te są naprawdę idealne na każdą okoliczność.

Dlaczego warto kupić w prezencie na Chrzciny Srebrny Obrazek z grawerem?

Wśród wielu pomysłów na prezent z okazji Chrzcin to właśnie Srebrne Obrazki pamiątkowe zasługują na szczególną uwagę i to z wielu ważnych powodów:

  • Srebrny obrazek z grawerem będzie miał niepowtarzalny charakter – będzie to jedyny taki egzemplarz, gdyż zostanie ozdobiony indywidualnie zaprojektowanym grawerem. Jeśli cenimy unikatowość i oryginalność, to trudno o lepszy prezent.
  • Obrazek pokryty jest warstwą prawdziwego srebra, a przez to jest cenną pamiątką, która przez lata zachowa świetny wygląd.
  • Obrazek na Chrzciny będzie idealną ozdobą dziecięcego pokoju, przez co zawsze będzie pod ręką, by przypominać o przyjętym sakramencie i o tym, kto go sprezentował.
  • To idealny upominek dla chłopca i dla dziewczynki – obrazki srebrne z grawerem są bardzo uniwersalne, a dzięki temu można podarować je zarówno chłopcu, jak i dziewczynce.

Najładniejsze obrazki na Chrzest Święty

Przed wyborem obrazka na prezent z okazji Chrztu Świętego, warto zerknąć na listę najładniejszych i najciekawszych obrazków tego typu:

Srebrne obrazki to jedne z najlepszych i najwspanialszych pomysłów na upominek z okazji Chrztu Świętego. Są one perfekcyjną pamiątką po tak ważnej uroczystości i cudowną ozdobą dziecięcego pokoiku i dlatego zdecydowanie warto po nie sięgnąć.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel