Twój koszyk jest pusty

Posrebrzana pozytywka w kształcie karuzeli – idealny upominek na Chrzest

2019-04-07
Posrebrzana pozytywka w kształcie karuzeli – idealny upominek na Chrzest

Pozytywki znów cieszą się ogromną popularnością i trudno się temu dziwić. Ich klimatyczny urok nie ma sobie równych, a dopracowana estetyka i muzyczny akcent sprawiają, że są nie tylko piękną ozdobą, ale też wyjątkową zabawką dla dzieci. Szczególnie interesującym wzorem pozytywki jest posrebrzany model w kształcie karuzeli.

Posrebrzana pozytywka w kształcie karuzeli z miejscem na aż siedem zdjęć to znakomity pomysł na nietuzinkowy prezent i to na wiele różnych okazji. Upominek tego typu można podarować:

  • Na urodziny – na przykład na roczek dla chłopca lub dla dziewczynki.
  • Na Chrzciny – to będzie fantastyczna pamiątka po tak znaczącej ceremonii.
  • Na Dzień Dziecka – w końcu to również ważna okazja do świętowania i uczczenia upominkiem.
  • Zupełnie bez okazji – pozytywka to uroczy akcent do dziecięcego pokoju i zabawka, która z pewnością stanie się jedną z ulubionych.

Pozytywka może być doskonałą alternatywą dla innego typu upominków oraz zabawek. Choć akcesoria i przedmioty dla dzieci są coraz bardziej wymyślne i nowoczesne, najprzyjemniejsze wspomnienia pozostawiają po sobie tak ponadczasowe rzeczy, jak srebrzysta karuzela z pozytywką i zdjęciami. Nie bez znaczenia jest również fakt, że jest to przedmiot wykonany z ogromną starannością – powierzchnia pozytywki została zabezpieczona lakierem zapobiegającym przyciemnianiu się srebra, dzięki czemu przedmiot ten zachowa swój urok i blask przez długie lata.

Warto zwrócić uwagę na to, by zabawki oraz upominki na szczególne okazje miały osobisty charakter – to gwarantuje, że naprawdę staną się przyjemną pamiątką na długie lata. Pozytywka w kształcie karuzeli jest właśnie takim przedmiotem, gdyż zawiera miejsce na aż siedem zdjęć, a poza tym można dołączyć do niej tabliczkę z indywidualnie zaprojektowaną dedykacją.

Wybór upominku na Chrzest Święty, urodziny lub imieniny dziecka nie należy do prostych zadań. Na szczęście nie brak ciekawych ofert o osobistym i wyjątkowym charakterze, jak posrebrzana pozytywka w kształcie karuzeli. To przedmiot, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku, a po latach będzie miłym wspomnieniem i pamiątką na całe życie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel