Twój koszyk jest pusty

Pozytywka Baletnica – prezent o niezwykłym uroku

2018-08-15
Pozytywka Baletnica – prezent o niezwykłym uroku

Nakręcane pozytywki mają w sobie nieprzemijający urok. Kojarzą się z latami beztroskiego dzieciństwa, z wyśmienitą zabawą i snuciem dziecięcych marzeń. Choć otacza nas coraz nowsza technologia, a zabawki dla dzieci stają się coraz bardziej wymyślne, nowoczesne i interaktywne, taki powrót do korzeni może być znakomitą ideą.

 

Jeśli szukacie pomysłu na prezent pełen uroku i klimatu z dawnych lat, pozytywka z baletnicą będzie doskonałym wyborem. Szczególnie ciekawą opcją jest Pozytywka Balerina z kryształkami Swarovskiego. To małe dzieło sztuki wygrywa cudowną, kojącą melodię, a w dodatku jest platerowane srebrem. Okrągła podstawa o srebrzystym kolorze świetnie komponuje się z postacią srebrnej baletnicy, która obraca się w rytm delikatnej melodii. Kryształki Swarovskiego dodają jej blasku, pięknie odbijają refleksy świetlne i sprawiają, że pozytywka wydaje się jeszcze bardziej subtelna, dziewczęca i elegancka.

 

Taki upominek przypadnie do gustu każdemu. Pozytywka sprawdzi się w roli prezentu na urodziny, imieniny, chrzciny oraz na inne okazje. By uczynić ją jeszcze bardziej osobistym podarkiem, można wygrawerować na jej podstawie unikatowe życzenia, dedykację lub sentencję. Taka pamiątkowa inskrypcja sprawi, że będzie to prezent o jeszcze większej wartości – nie tylko materialnej, ale także sentymentalnej.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel