Twój koszyk jest pusty

Prezent na chrzest dla dziewczynki – buciki z grawerem i kryształkami Swarovskiego

2016-03-13
Prezent na chrzest dla dziewczynki – buciki z grawerem i kryształkami SwarovskiegoChrzciny to wyjątkowa okazja, która wymaga wyjątkowych upominków. Warto sięgnąć po przedmioty, które staną się miłą pamiątką na całe życie.
Buciki platerowane srebrem z grawerem i kryształkami to propozycja na chrzest dla dziewczynki. Ten uroczy drobiazg będzie bardzo eleganckim i ponadczasowym prezentem.

Buciki nawiązują do czasu dzieciństwa i niewinności, są wyjątkową pamiątką, która może znaleźć swoje miejsce w rodzinnej gablocie z innymi trofeami i dekoracjami. Zostały wykonane z niezwykłą starannością o najdrobniejsze detale. Platerowanie srebrem nadało im efektowny połysk, a różowe kryształki Swarovskiego dodają im dziewczęcego uroku.

By uczynić ten upominek znacznie bardziej indywidualnym, warto skorzystać z możliwości wykonania personalizowanej inskrypcji. Grawer może ozdobić podeszwy bucików. Ich powierzchnia pozwala na usytuowanie na niej nie tylko krótkich życzeń oraz daty, ale nawet niewielkiego obrazka lub symbolu religijnego.

Buciki są pakowane w niezwykle eleganckie pudełeczko. W jego wnętrzu znajduje się tabliczka pamiątkowa, na której również można wykonać grawer. Całość wygląda bardzo estetycznie i elegancko.

Buciki z kryształkami i grawerem mogą być pamiątką chrztu, ale nie tylko. To prezent o bardziej uniwersalnym charakterze. Można ofiarować go bliskim, którzy oczekują narodzin potomka lub dziecku na urodziny lub inną okazję.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel