Twój koszyk jest pusty

Pudełko wspomnień to oryginalna pamiątka Chrztu Świętego

2020-01-14
Pudełko wspomnień to oryginalna pamiątka Chrztu Świętego

Szukając pomysłu na niebanalny prezent z okazji Chrztu Świętego, zdecydowanie warto przyjrzeć się pudełkom wspomnień. To stosunkowo nowa propozycja na rynku, która od razu trafiła w gusta kupujących i trudno się temu dziwić. Dlaczego warto sięgnąć po pudełko wspomnień? Czy to najlepszy prezent na Chrzciny.

Pudełko wspomnień – co to takiego?

Idea pudełek wspomnień jest bardzo prosta – to efektowne i eleganckie pudełka z cenną i sentymentalną zawartością, która jest idealnie dopasowana do okazji, w jakiej są wręczane. Pudełka wspomnień na Chrzest Święty mogą zawierać różnorodne elementy kojarzone z tą okazją oraz z dzieciństwem. Przykładowa zawartość:

- srebrna łyżeczka pamiątkowa,

- posrebrzany obrazek z drewna,

- pluszowa zabawka,

- eleganckie pudełko, które mieści wszystkie wymienione drobiazgi.

Jak widać, w pudełku wspomnień znajdują się pamiątkowe i symboliczne przedmioty, które można kupić również oddzielnie, ale taki zestaw prezentuje się znakomicie, a w dodatku stanowi piękny i świetnie dopasowany komplet. Po latach, gdy dziecko dorośnie, z pewnością doceni upominek tego rodzaju. Pudełko wspomnień będzie stale przypominało o samych Chrzcinach, jak również o osobie, która je sprezentowała.

Dlaczego warto kupić pudełko wspomnień na Chrzciny?

Wybór upominku na Chrzest Święty to bardzo duże wyzwanie, a szczególnie, gdy dziecko jest blisko spokrewnione z kupującym lub wówczas, gdy ma to być prezent od matki chrzestnej lub od ojca chrzestnego. W takich sytuacjach zwykło się sięgać po nieco bardziej okazałe upominki, a pudełka wspomnień są naprawdę imponujące.

Pudełko wspomnień będzie idealnym prezentem na Chrzciny i to z wielu powodów, ale najważniejszym z nich jest jego pamiątkowy, sentymentalny i bardzo elegancki charakter. Prezent tego typu nie tylko spodoba się wszystkim gościom uroczystości, ale też samemu dziecku i to zarówno w dziecięcych latach, jak i w późniejszym czasie. Pudełko jest subtelne i ponadczasowe, ma symboliczną zawartość oraz może zostać w pełni spersonalizowane. Te wszystkie kwestie powodują, że pudełko wspomnień na Chrzciny to zdecydowanie najlepszy wybór.

Personalizowane pudełka wspomnień – unikatowa pamiątka z Chrztu Świętego

Ogromnym atutem pudełek wspomnień z naszego asortymentu jest możliwość ich dowolnego personalizowania. Dotyczy to zarówno samego pudełka, jak również jego zawartości. Pudełko wspomnień jest wykonane z drewna, ma gładką i równą powierzchnię, na której można umieścić pamiątkowy grawer – powierzchnia ta jest dość spora, dlatego zmieści się na niej nie tylko data Chrzcin i imię dziecka, ale też krótkie życzenia lub tematyczny motyw graficzny. Umieścić tu można również datę urodzin dziecka, a nawet wagę oraz wielkość w dniu urodzin.

Pudełko wspomnień z grawerem może zawierać personalizowaną zawartość, gdyż przedmioty w nim umieszczone także można ozdabiać grawerem, nadrukiem lub dołączyć do nich pamiątkową dedykację. Taki upominek będzie szczególnie osobisty i cenny ze względów pamiątkowych.

Pudełko wspomnień na Chrzest dla dziewczynki

Upominek w postaci pudełka wspomnień będzie doskonałym wyborem na prezent dla dziewczynki. W naszej ofercie można znaleźć pudełka skompletowane i zaprojektowane właśnie z myślą o dziewczynkach.

Pudełko wspomnień na chrzest roczek dla dziewczynki Prezent z Grawerem to właśnie przykład upominku dedykowanego dziewczynkom. Pudełko to zaprojektowano właśnie z myślą o wręczeniu go z okazji Chrztu Świętego, ale doskonale sprawdzi się także, jako prezent na roczek dla dziewczynki. Jego zawartość jest starannie dobrana i wyselekcjonowana. W środku znajdują się: buciki z kryształkami Swarovskiego, srebrny medalik z łańcuszkiem, album z ramką i wizerunkiem misia, a zwieńczeniem zestawu jest eleganckie pudełko drewniane z wyściółką.

Co ważne, w cenę zestawu wliczony jest także dowolny grawer na każdym z przedmiotów, jakie znajdują się w komplecie. Można więc umieścić na nich dowolne sentencje, datę, życzenia i co tylko przyjdzie do głowy zamawiającemu.

Pudełko wspomnień dla chłopca na Chrzest Święty

Pudełka wspomnień mają niezwykle uniwersalny charakter, a wiele zależy też od ich zawartości. Jest to prezent w sam raz dla chłopca. W naszym sklepie można znaleźć pudełka wspomnień dla chłopców, które zaprojektowano i skompletowano właśnie z myślą o wręczeniu ich z okazji Chrzcin lub pierwszych urodzin.

Pudełko wspomnień na chrzest roczek dla chłopca Prezent z Grawerem to przykład pudełka, które idealnie nada się na prezent dla chłopca na Chrzest Święty lub na roczek. Pudełko zaprojektowano z myślą o chłopcach i stąd też tak dobrana zawartość. W pudełkach dla dziewczynek zazwyczaj znajduje się biżuteria, a tu trafiły drobiazgi takie, jak: srebrna łyżeczka w eleganckim etui, drewniany obrazek posrebrzany, pluszowa zabawka. Zwieńczeniem zestawu jest drewniane pudełko z wyściółką.

Także i w tym przypadku w cenę kompletu wliczony jest grawer na pudełku, ale też na przedmiotach wchodzących w skład zawartości, o ile jest to technologicznie możliwe. Na pluszowej zabawce można umieścić nadruk.

 

Pudełka wspomnień faktycznie są prezentami pełnymi wspomnień po minionych czasach. Dla dziecka będzie to idealna pamiątka z Chrztu Świętego, ale też z okresu dzieciństwa. Po latach przyjemnie będzie wrócić wspomnieniami do tych chwil.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel