Twój koszyk jest pusty

Wyjątkowe prezenty na Chrzest – Medaliki ze złota

2019-11-08
Wyjątkowe prezenty na Chrzest  – Medaliki ze złota

Poszukując pomysłu na klasyczny i ponadczasowy prezent z okazji Chrztu Świętego, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę złote medaliki. Biżuteria tego typu ma pamiątkowy i symboliczny charakter. Wręczając medalik ze złota na Chrzciny, można mieć pewność, że będzie to prezent i pamiątka na całe życie.

Złoty medalik – wyjątkowy prezent z okazji Chrztu Świętego

Prezenty na Chrzciny często mają praktyczny lub dość tymczasowy charakter. Zabawki lub ubranka zużywają się i niszczą, a przez to nie mają szczególnej wartości pamiątkowej. Zupełnie inaczej jest w przypadku medalików ze złota. To upominki, które są cenne, symboliczne i bardzo często stają się pamiątką na całe życie.

Złoty medalik jest jednym z najlepszych i najbardziej klasycznych upominków na Chrzciny, a mimo to wcale nie wychodzi z mody i jest bardzo chętnie kupowany na tę okoliczność. Jego fenomenalna popularność wynika z jego uniwersalności – medalik ze złota będzie idealnym prezentem zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

Jaki medalik ze złota wybrać na Chrzciny?

Oferta złotych medalików jest bardzo szeroka i różnorodna. Nic dziwnego, że wiele osób ma trudności z decyzją, który medalik na Chrzciny wybrać. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych medalików ze złota, które doskonale sprawdzą się w roli upominku na Chrzest:

Złoty Medalik pr. 333 Matka Boska na chrzest Grawer - to złoty medalik o bardzo uniwersalnym charakterze. Ma owalny kształt i subtelne zdobienia, dlatego doskonale sprawdzi się w roli upominku zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. W jego cenę wliczony jest również złoty łańcuszek, a także efektowne opakowanie, grawer na medaliku i tabliczka z pamiątkową dedykacją, którą można umieścić wewnątrz opakowania.

Złoty medalik z łańcuszkiem próba 585 Matka Boska z Jezusem Chrzest Komunia Grawer – wyrazisty medalik o oryginalnym kształcie. Przywodzi na myśl rozwinięty pergamin z ryciną, na której widać Matkę Boską z Dzieciątkiem. Na jego rewersie można wygrawerować krótkie życzenia i datę, a w cenę wliczone jest także idealnie dobrane opakowanie prezentowe oraz tabliczka z dedykacją, na której można zawrzeć nieco dłuższe życzenia, wierszyk, a nawet elementy graficzne.

Złoty okrągły medalik z łańcuszkiem próba 333 Matka Boska Chrzest Komunia Bierzmowanie Grawer – subtelny, niewielki i bardzo uniwersalny medalik na Chrzciny. Można go polecić zarówno na prezent dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Ozdabia go wizerunek Matki Boskiej, a tył medalika jest gładki, dzięki czemu można umieścić na nim pamiątkowy grawer. W cenę wliczony jest także łańcuszek, opakowanie oraz tabliczka z dowolnie skomponowaną dedykacją.

Złoty medalik pr. 585 Matka Boska Częstochowska Chrzest Komunia Grawer – alternatywą dla zakupu medalika na łańcuszku jest wybór samego medalika. To równie efektowny i elegancki prezent, który jednak będzie mniej kosztownym wydatkiem. Medalik z Matką Boską Częstochowską na promienistym tle w kształcie kwiatu jest wyjątkowo popularnym wyborem, a szczególnie dla dziewczynek. Na jego odwrocie można umieścić indywidualny grawer – na przykład datę Chrztu oraz imię dziecka.

Złoty Medalik pr. 333 Aniołek Pamiątka Chrztu Dedykacja – jeden z najbardziej ozdobnych i wyrazistych medalików z naszej oferty. Idealny wybór na prezent na Chrzciny dla dziewczynki. Medalik ma kształt aniołka, a zdobienie cyrkoniami dodaje mu blasku i bardzo odświętnego charakteru. Wykonano go ze złota próby 333, a w cenę wliczono także łańcuszek, opakowanie, grawer i tabliczkę z dedykacją.

Dlaczego warto zdecydować się na medalik ze złota z grawerem?

Grawerowanie to trwała i bardzo subtelna technika ozdabiania przedmiotów. Świetnie sprawdza się szczególnie w odniesieniu do biżuterii. Grawerowanie nadaje medalikom i innego rodzaju zawieszkom unikatowy charakter – sprawia, że taki upominek nabiera symbolicznego i pamiątkowego znaczenia oraz staje się jedyny w swoim rodzaju.

Na uroczystości o tak dużej randze, jak Chrzest Święty czy pierwsze urodziny dziecka zdecydowanie warto wybrać upominek personalizowany – jak medalik z grawerem. Taki prezent pozostanie cenną i miłą pamiątką dla dziecka na całe życie. Grawerunek na medaliku z okazji Chrzcin ma również bardzo praktyczny charakter – może przypominać, kiedy miało miejsce to wydarzenie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel