Twój koszyk jest pusty

Szatki do Chrztu

( ilość produktów: 23 )

Uroczystość chrzcin nowonarodzonego dziecka wymaga odpowiedniej oprawy. To bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny. Dlatego też warto odpowiednio się do niego przygotować. W trakcie podawania dziecka do Chrztu wymagane jest to, aby jego ubiór był zgodny obowiązującymi w prawie kanonicznym przepisami. Osoby poszukujące ubranek na chrzest, mogą zdecydować się na produkty, dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Oferujemy białe szatki do chrztu, przeznaczone dla chłopców i dziewczynek. To produkty spersonalizowane, które mogą przypominać fasonem koszulkę z rękawem, kołnierzyk bądź też niewielką chusteczkę.

Proponowane przez nas wyroby są dostępne również ze świecą. Element ten także można poddać procesowi personalizacji poprzez naniesienie na jego powierzchni imienia dziecka oraz daty chrztu wraz ze zdobieniem w postaci grafiki, przedstawiającej wybrany motyw florystyczny. Pamiątka chrztu w postaci szatki to wyrób, który może mieć także dedykację lub tekst umieszczony w dowolnie wybranym miejscu. Dodatkiem do szatek może być efektownie prezentująca się świeca na chrzest w wersji spersonalizowanej. Stanowi ona podarunek, który może być przekazany rodzicom przez chrzestnych. To wspaniała pamiątka, która może pozostać w danej rodzinie przez wiele pokoleń. Produkt ten wykonano z doskonałej jakości wosku, który nie ulega zbyt szybkiemu stopieniu pod wpływem wysokiej temperatury, powstającej w wyniku spalania knota.

Zróżnicowany wybór szatek do chrztu dla chłopca lub dziewczynki

Satynowa szatka do chrztu to niezbędne element, wymagany do przyjęcia tego pierwszego sakramentu w życiu każdego dziecka, wychowywanego w wierze chrześcijańskiej. Posiadamy wszystkie atrybuty chrzcielne, obowiązujące w prawie kanonicznym. Zapoznając się z ofertą naszego sklepu internetowego, można znaleźć w nim takie produkty, jak między innymi:

  • szatki chrzcielne ze zdjęciem dziecka lub grafiką a także ozdobnym napisem,

  • ręcznie robione świece chrzcielne z dowolnie wybraną grafiką,

  • szatki na chrzest z tekstem w kolorze różowym lub błękitnym,

  • śnieżnobiałe, satynowe koszulki na chrzest ze zdjęciem i imieniem dziecka, a także dedykacją,

  • chusteczki na chrzest z brzegami ozdobionymi koronką,

  • koszulki na chrzest satynowe ze złotymi napisami,

  • szatki na chrzest z koronkowym kołnierzykiem, rękawkami i spodem

  • pelerynki na chrzest, bogato zdobione koronką.

Wyżej wymienione produkty to podstawowe atrybuty chrzcielne, dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i wersjach cenowych do wyboru. Produkty te mogą zainteresować, zarówno rodziców, jak i chrzestnych dziecka, przystępującego do pierwszego sakramentu w swoim życiu.

Piękne szatki na chrzest– produkty wykonane z wysokiej jakości materiału

Podkreśleniem tak doniosłej uroczystości, jak chrzest dziecka, mogą być podstawowe atrybuty, wymagane w trakcie przyjmowania tego sakramentu. Zapoznając się z atrakcyjną cenowo ofertą naszego sklepu internetowego można znaleźć w nim szatki na chrzest z grafiką. Produkty te można dopasować do płci danego dziecka. To wyroby wykonane z wysokiej jakości materiału w postaci lekko połyskującej, przyjemnej w dotyku satyny. Wyroby te nie są ubrankiem dla dziecka, lecz powinny być nakładane na odzież w trakcie przyjmowania wyżej wymienionego sakramentu. Warto zwrócić uwagę na piękne szatki do chrztu w kształcie koszulki z ozdobnymi koronkami na obrzeżach. Produkty te mogą mieć naniesioną dedykację, grafikę bądź zdjęcie dziecka z jego imieniem, inicjałami bądź też datą narodzin.

Atłasowa tkanina z haftem, która posłużyła do wykonania szatki na chrzest, może mieć także dodatkowe elementy ozdobne, nawiązujące do religijnego charakteru wspomnianej wyżej uroczystości. Mogą być to wyhaftowane krzyże bądź też inne ozdoby, nieodłącznie kojarzące się z sakramentem chrztu. Oferowana przez nas piękna i ponadczasowa pamiątka chrztu świętego to produkt, który może stanowić dodatek do prezentu głównego, ofiarowanego przez rodziców chrzestnych bądź też najbliższych członków rodziny, biorących udział w uroczystości. Warto zwrócić uwagę na detale, które podwyższają walory wizualne takich wyrobów, jak chrzcielne szatki. Chodzi tutaj przede wszystkim o wyhaftowane dekoracje, jak również koronkowe gipiury, umieszczone na brzegach materiału.

Ozdobione nadrukiem siatki chrzcielne

Rewelacyjną pamiątką  pierwszego sakramentu w życiu dziecka mogą być spersonalizowane koszulki na chrzest, które zakładane są w trakcie udzielania tego sakramentu. Warto zwrócić uwagę na możliwość zaprojektowania grafiki bądź też umieszczenia dowolnie wybranego zdjęcia tekstu lub dedykacji. To elementy graficzne, które są tworzone przy pomocy specjalnie dobranych technik nanoszenia druku. Gwarantuje to ich trwałość, wierne odwzorowanie kolorów, a także wszystkich detali. Wskutek tego szatki na chrzest dla dzieci z naszego asortymentu, wyróżniają się perfekcyjnym wyglądem, jak również podwyższoną odpornością na blaknięcie czy też matowienie kolorów.

Spersonalizowane szatki chrzcielne mogą mieć grafikę umieszczoną w centralnym miejscu, z boku bądź też stanowić subtelną dekorację tych wyrobów. Proponujemy produkty ozdobione błękitnym lub różowym krzyżem z wkomponowaną w niego białą gołębicą, stanowiącą symbol odradzającego się życia i wiary chrześcijańskiej. Nieodłącznym elementem graficznym każdej szatki chrzcielnej z naszego asortymentu jest krzyż. Rodzice chrzestni mogą zdecydować się także na umieszczenie grafiki w postaci wizerunku śpiącego anioła na tle nieboskłonu.

Oryginalne pelerynki i chusteczki chrzcielne

Zapoznając się z atrakcyjną cenowo ofertą naszego sklepu internetowego można znaleźć w niej również piękne chusteczki, a także pelerynki na chrzest, przeznaczone dla chłopców i dziewczynek. Produkty te można zestawić z ręcznie robionymi świecami chrzcielnymi, ozdobionymi kokardką, stworzoną ze sznurka jutowego. Chrzcielne pelerynki, jak również chusteczki, dedykowane tej uroczystości, prezentują się równie efektownie, jak wymienione wyżej szatki dla dzieci przyjmujących pierwszy sakrament w swoim życiu. Chusteczki na chrzest z naszego asortymentu mogą być ozdobione niewielką grafiką, a także dedykacją z imieniem dziecka i datą przystąpienia do danej wspólnoty chrześcijańskiej.

Warto zwrócić uwagę na bardzo staranne wykonanie tych produktów. Zostały one stworzone z lekko połyskującego materiału. To tkanina atłasowa, która jest bardzo przyjemna w dotyku, a jednocześnie odporna na uszkodzenia mechaniczne. Polecana przez nas pamiątka chrztu w postaci koszulki lub chusteczki może być ozdobiona nadrukiem umieszczonym w poprzek, w rogach bądź też w centralnym miejscu. Posiadamy także piękne pelerynki na chrzest, które wykonano z atłasowej tkaniny i ozdobiono gipiurową koronką. Wyroby te również można spersonalizować. W ramach tego działania można umieścić na nich indywidualną dedykację, grafikę, zdjęcie maluszka bądź też przedruk wskazanego przez siebie rysunku. Grafikę przeznaczoną do umieszczenia na szatce, można dopasować do koloru tekstu, jaki ma znaleźć się w pobliżu tego rysunku. Dzięki temu oba te elementy będą tworzyć jedną, harmonijną całość. Pelerynki na chrzest z naszego sklepu, mogą być zakładane na ramiona dziecka i wiązane na szyi. Mają one trwałe wstążeczki, wykonane z identycznej tkaniny, jak pozostałe elementy tych produktów.

Sprawdź też inne nasze produkty z kategorii: sukienki na chrzest, ubranka na chrzest dla chłopca, ubranka na chrzest dla dziewczynki, smoczki na chrzest, buciki na chrzest dla dziewczynki, buciki na chrzest dla chłopca.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15604 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Wszystko super, polecam
2024-06-12
Szybką dostawą. Produjt zgodny z oczekiwaniami
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel