Twój koszyk jest pusty

Krzyż

( ilość produktów: 71 )

Łańcuszek z krzyżykiem.

Krzyż to najbardziej znany symbol chrześcijaństwa. Motyw krzyża rozpoznawany jest pod każdą szerokością geograficzną. Jako symbol nieodłącznie kojarzy się z wiarą. Dla chrześcijan to znak zwycięstwa, ale przez lata nabrał też nowych znaczeń. Przez wielu traktowany jest jako amulet i symbol opatrzności. Chętnie wykorzystywany jest w przemyśle jubilerskim i modzie. Motyw krzyża cieszy się niesłabnącą popularnością i często traktowany jest jako element wizerunku. Bardzo mocno jego symbolika zakorzeniła się w naszej świadomości. W dużej mierze dzięki książkom, filmom i popkulturze. Krzyżyk to również niewyczerpana inspiracja pomysłów na prezenty.

Biżuteria - pomysł na prezent.

Podarowanie kobiecie biżuterii zawsze skutkuje jej uśmiechem i radością. To prezent uniwersalny i sprawdzony. Szeroki wachlarz wzorów pozwala na wybór odpowiedniej biżuterii dla każdego. To doskonały upominek na większość okazji.

Od setek lat przedmioty ze szlachetnych kruszców były przez człowieka formowane jako ozdoby wnętrz lub ciała. Ozdobami ze złota przystrojeni byli władcy Egiptu. Wynika to z pierwszych wzmianek o złocie sprzed ponad 5600 lat. Dlaczego złoto zyskało taką popularność w rynku biżuterii? Przede wszystkim przez swoją estetykę, plastyczność i odporność. Złoty kruszec nie ulega korozji i wilgoci, a przy tym jest elastyczny, co w branży jubilerskiej jest bardzo istotne. Z pewnością też wpływ na popularność produktów ze złota ma jego niesłabnąca wartość i prestiżowy charakter.

Równie popularnym kruszcem jest srebro, które również od wieków służyło do wytwarzania wyrobów jubilerskich. Srebro ma również szerokie zastosowanie w medycynie i kosmetologii. Jednak najbardziej kojarzone jest z kolekcji biżuterii.

Biżuteria ze srebra i złota kojarzy się z ozdobami dla dam, ale coraz śmielej rynek jubilerski otwiera się na panów. Zatem nie tylko łańcuszek z krzyżykiem może stać się stałym atrybutem męskiego wyglądu.

Złoty lub srebrny łańcuszek z krzyżykiem - prezent na chrzest.

Chrzest to bardzo istotny obrzęd w życiu każdego chrześcijanina i jego bliskich. To dzień, w którym dziecko przyjmowane jest do wspólnoty. Starannie przygotowujemy się do tego wydarzenia. Z dbałością dbamy o każdy element uroczystości, by podkreślić jej wyjątkowość.

Dużą uwagę przywiązujemy do prezentów, które zazwyczaj mają charakter pamiątkowy. Krzyżyki, które kupujemy na chrzciny, doskonale oddają wagę wydarzenia. Jest to przedmiot idealnie pasujący do specyfiki ważnych, religijnych momentów. Doskonale podkreśla duchowy aspekt uroczystości. Łańcuszek z krzyżykiem to ponadczasowa pamiątka, która zawsze przypomni dziecku o obrzędzie, który zna tylko z opowieści.

Krzyżyk - prezent na komunię.

Przystępując do pierwszej komunii, dziecko ma zazwyczaj 9 lat. To bardzo ważna i stresująca chwila dla dziecka i jego bliskich. Komunia to pierwsza uroczystość, którą dziecko będzie pamiętało. Prezenty komunijne częściej związane są z zabawą, aniżeli te wręczane na chrzest. Wśród zabawek nie może zabraknąć jednak upominków nawiązujących do duchowych przeżyć. Biżuteria z krzyżykiem to nieodłączny element religijnych uroczystości.

Biżuteria z krzyżykiem na bierzmowanie.

Prezent na bierzmowanie to prezent dla nastolatka. W tym wieku ma on już swój gust i styl. Przy zakupie biżuterii dla osoby w tym wieku musimy wziąć pod uwagę jej preferencje. Tu z pomocą mogą przyjść rodzice, którzy dobrze znają swoje dziecko. Dzięki takim podpowiedziom możemy uzyskać informacje co do kruszcu czy stylu prezentu jubilerskiego.

Łańcuszek z krzyżykiem to pierwszy wybór wśród prezentów na bierzmowanie. Krzyżyki wyrażają zewnętrzny wyraz wiary i przynależności do wspólnoty.

Łańcuszek z krzyżykiem - uniwersalny prezent na wiele okazji.

Łańcuszek z krzyżykiem to nie tylko pomysł na upominek z okazji sakramentów dla dziecka lub nastolatka to również doskonały dodatek do damskich i męskich stylizacji. Dlatego równie miło będzie widziany jako prezent na urodziny lub imieniny dla bliskiej osoby. Biżuteria ze złota lub srebra daje gwarancję uniwersalności i ponadczasowości.

Możliwość grawerunku na krzyżyku.

Zarówno złoto, jak i srebro dają możliwość wykonania laserowego grawerunku. Technika ta wyróżnia się precyzyjnością i trwałością. To stylowy sposób, żeby uczynić łańcuszek z krzyżykiem upominkiem idealnie dopasowanym do okazji.

Grawer zostanie umieszczony na rewersie krzyżyka, dzięki czemu prezent nabierze osobistego znaczenia i będzie wspaniałą pamiątką doniosłych i ważnych wydarzeń.

Sprawdź inne nasze produkty z kategorii: prezenty z motywami, złote krzyżyki, srebrne krzyżyki

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 15604 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Przepięknie wykonana
2024-06-12
Wszystko super!
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel